Steam'de oyun aktiviteleri nasıl silinir?

429905

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Bunları Steam'de para ve Steam dükkan puanı kasmak için aldım Steam oyunlar profilimde bu oyunlar çok gereksiz ve hoş durmuyor. Oyunlarımı topluluğa gizlemeden bunları buradan kaldırmanın bir yolu var mıdır?

Ekran Alıntısı.PNG

En çok oynananlarda Paladins vardı benim. Hesap ayarlarından kaldırdım fakat hala gözükmeye devam ediyordu.
1648156463794.png

Hesap detaylarına gelip buraya tıklayıp, istediğiniz oyunları kaldırır mısınız bir hocam.

1648153010576.png

Hocam istediğim oyunlarda kaldır seçeneği çıkmıyor. Hesapta gizlesemde orada gözüküyormuş iade gibi birşeyde yok oyunlar 3 saat civarında.

Son olarak bunu dener misiniz başka seçenek bilmiyorum.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    109,4 KB · Görüntüleme: 71
Peki kütüphanede istediğiniz oyuna gelip Steam destek kısmından oyunu kaldırmayı dener misiniz bir?

Eki Görüntüle 1341314

Hocam bu oyunu bilgisayardan kaldırmak için yüklü oyunlar değil bende o yüzden öyle bir seçenek çıkmıyor.

Son olarak bunu dener misiniz başka seçenek bilmiyorum.

Yazdığım gibi, buradan sonra yazıyor zaten başarılarınız ve aktiviteleriniz gözükmeye devam edecektir tarzı bir şey.
Teşekkürler yine de yardımınız için.
1648153974378.png

Hocam bu oyunu bilgisayardan kaldırmak için yüklü oyunlar değil bende o yüzden öyle bir seçenek çıkmıyor.

Yazdığım gibi, buradan sonra yazıyor zaten başarılarınız ve aktiviteleriniz gözükmeye devam edecektir tarzı bir şey.
Teşekkürler yine de yardımınız için.
Eki Görüntüle 1341321

Profil ayarlarında bazı gizlilik ayarları vardı, onlara bakın

Yeni konular

Geri
Yukarı