uPlay ve Steam başarımları gelmiyor

Orhan Genç

Hectopat
Merhaba, ben assassin's Creed Origins oynuyorum. İlk başlarda başarım verdi fakat sonra bir daha vermedi. UPlay'de klasik görevleri yapmama rağmen tamamlanmadı ve uPlay puanı vermedi. Bunu nasıl düzeltebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bunun nedeni muhtemelen sizin kayıt dosyanızın uPlay'in sunucularına yüklenmiyor oluşu. Oyunu kapattığınızda karşınıza gelen "kayıt dosyasını buluta yedekle" butonuna bastınız mı? Daha doğrusu oyunu uPlay'in sunucusunda yüklü olan kayıt dosyasından mı oynuyorsunuz yoksa bilgisayarınızda bulunan kayıt dosyasından mı?

Bunun nedeni muhtemelen sizin kayıt dosyanızın UPlay'in sunucularına yüklenmiyor oluşu. Oyunu kapattığınızda karşınıza gelen "kayıt dosyasını buluta yedekle" butonuna bastınız mı? Daha doğrusu oyunu UPlay'in sunucusunda yüklü olan kayıt dosyasından mı oynuyorsunuz yoksa bilgisayarınızda bulunan kayıt dosyasından mı?

Hiçbir yedekleme yapmadım. UPlay'in sunucusundaki dosyadan sanırım ben sadece oyuna girdiğimde devam et butonuna basıp kaldığım yerden devam ediyorum bunun bir çözümü var mı?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı