Steam'de tanımadığım birine takas teklifi nasıl gönderirim?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

mayroxoi

Decapat
Merhaba. Öncelikle bir sorum olacak Steam'de takas linkine sahip olmadığım birine nasıl takas teklifi yollayabilirim veya takas linkini nasıl bulurum?

Bilen kimse yok mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Takas linkine ihtiyacın yok, Steam'den arayıp, bulup arkadaş ekleyebilirsen profilinden takas teklifi gönderebilirsin.

Eğer arkadaş olarak ekliyse sağ tıklayıp Takas Teklifi göndere tıklayarak göndebilirsin.

Takas linkine ihtiyacın yok, Steam'den arayıp, bulup arkadaş ekleyebilirsen profilinden takas teklifi gönderebilirsin.

Evet ama arkadaş eklemeyeceğim şekilde yapmam gerekiyor.

Eğer arkadaş olarak ekliyse sağ tıklayıp takas teklifi göndere tıklayarak göndebilirsin.

Yok arkadaş eklemeden herhangi bir şekilde trade URL'sini vb bulamaz mıyım?

Kişinin profilini görüntüleyemiyor musun? Tam olarak yapmak istediğini yazar mısın? Nereden, ne satıyorsun?

Kişinin profilini görüntüleyemiyor musun? Tam olarak yapmak istediğini yazar mısın? Nereden, ne satıyorsun?

Bir yerden bir şey satmıyorum orasını boşver kişilerin hepsinin profilini götüntüleyebiliyorum ancak arkadaş eklemeden bir şekilde trade atmam gerekiyor.

Arkadaş eklemenin kimseye bir zararı olmaz, kimseden bir şey eksilmez. Eklemediğine göre farklı bir durum var, tam açıklarsan başka bir yöntem de önerilebilir.

Arkadaş eklemenin kimseye bir zararı olmaz, kimseden bir şey eksilmez. Eklemediğine göre farklı bir durum var, tam açıklarsan başka bir yöntem de önerilebilir.

Steam'de bot gibi bir şey yapıyorum diyeyim orasını çok açamam arkadaş eklemeden bir şekilde trade URL'sini vb bulamaz mıyım mesela Steam 64 finder vb var Steam 64 linkini vb buluyor o tarz bir şey olamaz mı?

Steam'de bot gibi bir şey yapıyorum diyeyim orasını çok açamam arkadaş eklemeden bir şekilde trade URL'sini vb bulamaz mıyım mesela Steam 64 finder vb var Steam 64 linkini vb buluyor o tarz bir şey olamaz mı?
Yazdıklarınız şüpheli. Yardımcı olmaz kimse size bu şekilde tavır takınmaya devam ederseniz. Ya ne yapacağınızı tamamen belirtin ona göre yardımcı olalım ya da öyle muamele yapacaksanız istediğiniz cevabı bulamayın. Tercih sizin.

Yazdıklarınız şüpheli. Yardımcı olmaz kimse size bu şekilde tavır takınmaya devam ederseniz. Ya ne yapacağınızı tamamen belirtin ona göre yardımcı olalım ya da öyle muamele yapacaksanız istediğiniz cevabı bulamayın. Tercih sizin.

Yazdıklarımda şüpheli bir şey olduğunu düşünmüyorum Steam'de birürü takas siteleri vb var ve hepsi bot beni arkadaş eklemeden trade atabiliyorlar bunu nasıl yaptığını sormuştum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı