Oyun Steam'de zamlanan, Humble Bundle, Game Billet.com'da ucuz olan oyunlar

Şans işi resmen.

Nereden onaylayacağız? Sipariş verirken telefon numarası doğrulaması yapıyorum zaten. Kayit olurken de Gmail ve telefon numarasi dogrulamasi yapmışımdır diye düşünüyorum ama emin değilim.

Nereden onaylayacağız? Sipariş verirken telefon numarası doğrulaması yapıyorum zaten. Kayit olurken de Gmail ve telefon numarasi dogrulamasi yapmışımdır diye düşünüyorum ama emin değilim.

Heavy Rain ve Detroit zaten vardı da beyond Two Souls almadım. Boş yere para harcıyorum ama sistem kaldırmadığı için oynamıyorum. Büyük ihtimalle olmayacak ama ileride satabilir miyim acaba :D

Hesap satmak karlı değil iyi hesapsa 1K ya satmaya kalksan zor hatta o parayada satamazsında belki umarım ileride iyi sistem alıp keyfine bakarsın.

Hesap satmak karlı değil iyi hesapsa 1K ya satmaya kalksan zor hatta o parayada satamazsında belki umarım ileride iyi sistem alıp keyfine bakarsın.
Hesap değil kod hocam, siz de iyice cahil yerine koydunuz beni :D. İyi dileğin için teşekkürler.

Bende Outward sipariş verdiğimde direkt kodu ile geldi fakat Civilization için incelemede kaldı. Bu arada bende Nays ile almaya çalıştım başta fakat SMS yollamadılar kart değiştirmem gerekti.
Ben hep Tosla ile aldım.

Yeni konu açtım bunları da kaçırmayın.

İndirimlerin bitmesine son 6 saat kalmış. Almayanlar kaçırmasın çünkü bir daha bu fiyatları görmeyecek bu oyunlar çok büyük olasılıkla.

Son düzenleme:
1693412522515.png

Koleksiyon kartları ile neredeyse bedavaya geliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı