Steam'deki Koloro güvenli mi?

OnurE

Femtopat
Daha fazla  
Biliyorum, şimdi bir Steam oyunundan neden şüphelendiğimi soracaksınız.
Normalde Steam, en güvendiğim platformlardan biridir ama aşağıdaki nedenlerden ötürü bu oyun çok şüpheli geldi.

Maddeler halinde yazacağım. (8 oyun indirdim ve ilk 2 madde sadece Koloro'da yaşandı)

• Koloro'yu indirdiğim gibi PC 2, 3 saniye boyunca kastı. (diğer 7 oyunun aksine)
  • Koloro'nun inme bildirimi sağ altta gözükmedi. (diğer 7 oyunun aksine)
  • Oyun geçenlerde 1,85 TL ye düşürülmüştü, ben de o zaman almıştım. Şimdi ise fiyatı 95 TL olmuş. Bunun tuhaf gelmesinin yanı sıra, oyunu indirimdeyken alan insanların indirmesi için yapılmış bir şey olduğunu düşünüyorum.
  • Oyuna gelen son yorum 14 Nisan tarihinde yazılmış ve toplam 63 incelemesi tek var (Tüm dillerde)

Biliyorum söylediklerim size biraz saçma gelecek ama bu nedenlerden dolayı biraz şüphelendim.

Çok nadir de olsa sıradan, adı sanı duyulmamış oyunlarda böyle durumlar olabiliyor. Oyun hakkında bir bilgim yok.

Olabiliyor. Valve 2018'de Abstractism adli bir oyunu yasaklamis ve gelistiricisini sutlamisti. Sebebi ise oyunu yükleyen kisilerin bilgisayarina Bitcoin virüsü yüklemesiydi. Bu yüzden önünüze gelen her siradan oyunu satin alip yüklemeyin.

Valve bunun tekrarlamamasi icin ne gibi bir önlem aldi bilmiyorum ama, ben bu konularda tedbiri elden birakmiyorum sahsen.

Pek bir sıkıntı olacağını düşünmüyorum ancak oyunun sistem gereksinimlerinde komik bir durum var. Minimum olarak GeForce 310 isterken önerilende GTX 970 istiyor. İki ekran kartı arasında dağlar kadar fark var ve minimum ile önerilen sistem gereksinimleri arasındaki bu sıçrayış normal bir sıçrayış değil.

Geri
Yukarı