Steam'deki oyunları neden GeForce NOW'da daha az?

xMrlySafe

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, şu an da Steam imde 47 tane uygulamaları çıkarsan 45 tane oyun var. Yarısından fazlasını oynayamıyorum PC iyileşince oynamak için almıştım. Bundan birkaç ay önce geferoce Now'un uygulamasını arkadaşımın tavsiyesiyle indirdim ama çalışmadı çünkü Windows 7 desteklemiyormuş. Neyse bende webden girilebildiğini bilmiyordum bundan 1 hafta önce öğrendim. Sonra webden girmeyi denedim Steam'i bağladım açtım CS:GO'yu internet 10 Mbps görüntü patates gecikme desen adam vurmak için kahin olman gerekir. Üstüne bir de Steam'de 45 oyun var ama GeForce NOW da 17 oyun gözüküyor. Neden acaba bilen var mı? İyi günler.

Son düzenleme:
Oyunların GeForce Now'a izin vermesi gerekiyor, izin vermezlerse oynatamazlar. 10 Mbps de pek yeterli bir hız değil.

Oyunların GeForce NOW'a izin vermesi gerekiyor, izin vermezlerse oynatamazlar. 10 Mbps de pek yeterli bir hız değil.

10 Mbps ile bulaşma diyenlere buradan toptan cevaplayayım, ileriki zamanlarda yeni internete geçme planlarım var altyapı yapıldı onun için yavaştan GeForce NOW'a geçmeye hazırlanıyordum. Herkese iyi günler.

Geri
Yukarı