Steam'deki oyunu USB'ye atıp başka bilgisayarda o oyunu açmak mükmün mü?

Arda_19

Decapat
Steam'deki herhangi bir oyunu yükledikten sonra C'deki dosyalarıyla birlikte USB'ye atıp o oyunu başka bir bilgisayarda açmak mümkün müdür?

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer Steam'de o oyuna sahipseniz, evet mümkün. Steam'de sahip değilseniz açmaz, o oyuna girmeye çalıştığınızda sizi hesap giriş kısmına yönlendirecektir, girmeye çalıştığınızda da o oyun sizde yoksa giremezsiniz.

Açacağınız bilgisayarda Steam yüklüyse olur. Sadece kısayolu atarsanız olmaz ama. steamapps dosyası ile beraber atmanız lazım. Ayrıyeten direkt oradan açılıyor mu bilmiyorum. Steam dosyalarına atmanız gerekiyor olabilir. Bir de elbette açabilmeniz için o oyunu satın almış olmanız lazım. Oyunun koruması yoksa açıabilir orası ayrı.

Eğer Steam'de o oyuna sahipseniz, evet mümkün. Steam'de sahip değilseniz açmaz, o oyuna girmeye çalıştığınızda sizi hesap giriş kısmına yönlendirecektir, girmeye çalıştığınızda da o oyun sizde yoksa giremezsiniz.

Bazı oyunların koruması olmuyor. İade ettiğim halde Far Cry 2 oynayabiliyordum. Bu durumu suistimal etmedim elbette ama oluyor.

Açacağınız bilgisayarda Steam yüklüyse olur. Sadece kısayolu atarsanız olmaz ama. steamapps dosyası ile beraber atmanız lazım. Ayrıyeten direkt oradan açılıyor mu bilmiyorum. Steam dosyalarına atmanız gerekiyor olabilir. Bir de elbette açabilmeniz için o oyunu satın almış olmanız lazım. Oyunun koruması yoksa açıabilir orası ayrı.
Yani direk steam hesabını verirsem daha iyi :)

Durumu tam bilmiyorum ama anladığım kadarıyla oyun transferi yapıyorsunuz. Evet, hesabı vermeniz daha iyi olur.

Koruması yoksa girilir. Dümdüz oyun. Hiçbir farkı olmuyor ancak emek hırsızlığına giriyor, yapmayın.

Tamamdır yapmam.

Kartım nerede.

Yani direk Steam hesabını verirsem daha iyi :)

Kesinlikle. Hiç uğraşmazsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı