Steam'deki RDR2 ile Rockstar'a girilirse Online'daki kayıtlar gider mi?

Daha fazla  
Merhaba, bende red read Online var. Rockstar'dan almıştım ilk geldiği zaman. Baktım Steam'de ana oyun 140'a düşmüş. Ben şimdi bunu Steam'den satın alsam aynı Rockstar hesabıyla giriş yapsam Online'deki savem falan bozulur mu ya da herhangi bir sorun olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayır hocam Online ve hikaye modu aynı platform üzerinde, siz Steam üzerinden Online'ı da çalıştırsanız hikaye modundan da açsanız ilk başta Rockstar Launcher çalışıyor zaten ondan sonra menü ekranında story ve Online modlarından istediğinize geçiş yapabiliyorsunuz. Otomatik kayıt alıyor zaten. İstediğiniz zaman çıkış yapabilirsiniz hem hikaye hem Online modunu oynarken, verileriniz aynı kalır.

Arkadaslara sordum eğer steamdan alıp onlineye girersen saven gidebilir diyorlar
Hayır hocam bizzat ben de online ve hikaye oynuyorum, ilk olarak Online aldım, 60 saat oynadım ve hikayeyi satın aldım ve hiç bir dosyam gitmedi ne Online da ne de hikaye için, hikaye modunda zaten kendisi otomatik kayıt alıyor, ana menü ekranından geçiş yapabilirsiniz, üstte gösteriyor Q veya E'ye basarak, Q hikaye E ise Online'a geçiş yapıyor. Online da sadece ilerlemeniz kaydediliyor, olduğunuz yerde kalmıyorsunuz, kamp kısmını seçerseniz kampınızdan başlıyorsunuz direkt.

Hayır hocam bizzat ben de online ve hikaye oynuyorum, ilk olarak Online aldım, 60 saat oynadım ve hikayeyi satın aldım ve hiç bir dosyam gitmedi ne Online da ne de hikaye için, hikaye modunda zaten kendisi otomatik kayıt alıyor, ana menü ekranından geçiş yapabilirsiniz, üstte gösteriyor Q veya E'ye basarak, Q hikaye E ise Online'a geçiş yapıyor. Online da sadece ilerlemeniz kaydediliyor, olduğunuz yerde kalmıyorsunuz, kamp kısmını seçerseniz kampınızdan başlıyorsunuz direkt.
Rockstardan aldığım için arkadaslar oranın savesi farklı steamınki farklı diyorlar

Yeni konular

Geri
Yukarı