Steam'den 500 TL oyun önerisi

efe00817

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RYZEN 5600H GTX 1650 8GB RAM
Steam için toplam 500 TL'lik oyun tavsiyeleri istiyorum tek bir oyun değil iki üç oyun olsun yeter.

Strateji, hikaye, yarış tarzı oyunlar ve lego oyunlarınıda çok severim.

Hearts of Iron 4, Assetto Corsa gibi oyunlar önerebilirim. Ayrıca eğer dinazorla ilgili oyunları seversen Jurassic World Evolution 2 bakabilirsin.

Age of Empires 3 var bir de güzel strateji oyunu, RDR2'ninde derin, güzel bir hikayesi var ona da bir bak derim.

Steam için toplam 500 TL'lik oyun tavsiyeleri istiyorum tek bir oyun değil iki üç oyun olsun y
Strateji, hikaye, yarış tarzı oyunlar ve lego oyunlarınıda çok severim.

Steam için toplam 500 TL'lik oyun tavsiyeleri istiyorum tek bir oyun değil iki üç oyun olsun yeter.

Uzun hikayeli bol aksiyonlu oyun seviyorsan Uncharted 4'ü önerebilirim, yaklaşık 4-5 kere bitirdim 😅. Yarış olarak da Forza Horizon 5'e bir göz at derim.

Yarış oyunu olarak önerecek olursam. Assetto Corsa, Forza Horizon 4 veya 5 olabilir. Bunun yanı sıra daha arcade yakın bir oyun istersen Car X Drift Racing'e göz gezdirebilirsin. Son oyun çok tutmasa da diğerlerine göz gezdirebileceğini düşünüyorum.

Geri
Yukarı