Steam'den 70 TL'ye ne alınır?

Oxygen Not Included olarak aratın öbür türlü çıkmaz doğru adı bu. Kalan 30 TL'nin 9 TL'sine 7 Days to Die alabilirsiniz. Loot olarak çok güzel ama tekrara düşen bir açık dünya zombi oyunu.

Kafam karışmış. Evet, Oxygen Not Included.

Dying Light 1 de bakabilirsiniz. Tüm DLC'lerle 20 liraya geliyor. Eğlenceli bir oyun. Co-op da oynanabiliyor.

1671871838069.png

Sanırım bu oyunları alacağım.

Aldım 👍

Son düzenleme:
Harran Ranger DLC'sindeki yay için o DLC alınabilir. Onun dışında kafa dağıtmak için oynayabileceğiniz Just Cause 3 alabilirsiniz. Alacaksanız XXL Edition almanızı öneririm. DLC'leri tam olsun.
Ben de tam o dlc için kart düşürmeye uğraşıyordum. O oyun da baya keyifli Epic 4.sünü de bedava vermişti aldıysanız ikisi de güzel.

Eki Görüntüle 1611604

Sanırım bu oyunları alacağım.

Aldım 👍
Hayırlı olsun hocam güzel oldu sepet. Zomboid'de güzel haykıracaksınız.

Ben de tam o dlc için kart düşürmeye uğraşıyordum. O oyun da baya keyifli Epic 4.sünü de bedava vermişti aldıysanız ikisi de güzel.

Tamam beyler güldük eğlendik. Sıra bana gelsin. 100 TL var önerilerinizi bekliyorum. Benim aklımda 3 5 bişe var ama yine de öneriye açığım. Steam hesabımın arkadaş kodunu da bırakıyorum olmayan oyunlardan önerebilin diye 416540984.

Tamam güldük eğlendik. Sıra bana gelsin. 100 TL var önerilerinizi bekliyorum. Benim aklımda 3 5 bir şey var ama yine de öneriye açığım. Steam hesabımın arkadaş kodunu da bırakıyorum olmayan oyunlardan önerebilin diye 416540984.

Ne tarz oyunlar seviyorsunuz?

Teşekkürler hocam.

Ben de tam o DLC için kart düşürmeye uğraşıyordum. O oyun da bayağı keyifli Epic 4.sünü de bedava vermişti aldıysanız ikisi de güzel.

Tamam güldük eğlendik. Sıra bana gelsin. 100 TL var önerilerinizi bekliyorum. Benim aklımda 3 5 bir şey var ama yine de öneriye açığım. Steam hesabımın arkadaş kodunu da bırakıyorum olmayan oyunlardan önerebilin diye 416540984.

Ayrı bir konu açarsanız hem daha fazla insan yararlanabilir hem de kurallara uygun olur. 4. kural gereği bir konu içinde sadece bir soru cevaplanabiliyor.

Aynı konudan 32 tane var zaten ve konuya uyumlu birşey sonuçta apayrı birşey değil. Zaten öylesine sordum alacağım şeyler kafamda var çeldirebilirseniz değiştiricem sadece fikrimi.

Yeni konular

Geri
Yukarı