Steam'den 70 TL'ye ne alınır?

Ne almayı planlıyorsunuz hocam.
Valla hocam kafadan kesin Hades'i alacağım oradan 20 TL gitti. Seçenekler arasında Binding Of Isaac var ama türe çok yakın değilim sadece seçenek. Ghostrunner alma ihtimalim baya yüksek. Deus Ex oyunları var 1 2 TL ye sudan ucuzlar zaten. Fnaf oyunlarını alıp oynayasım da yok değil. Arkadaşlar alırsa Satisfactory veya V Rising falan da var kafamda. Kararsızım.

Vallahi hocam kafadan kesin Hades'i alacağım oradan 20 TL gitti. Seçenekler arasında binding of ısaac var ama türe çok yakın değilim sadece seçenek. Ghostrunner alma ihtimalim bayağı yüksek. Deus Ex oyunları var 1 2 TL'ye sudan ucuzlar zaten. FNAF oyunlarını alıp oynayasım da yok değil. Arkadaşlar alırsa Satisfactory veya V Rising falan da var kafamda. Kararsızım.

FNAF oyunları açıkçası biraz eski alacaksanız sadece son iki oyunu almanızı öneririm.

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege veya ETS 2 tabii indirimlerdeyse.
R6 var hocam. Ets 2 bana göre değil araç oyunlarından nefret eden biriyim.

FNAF oyunları açıkçası biraz eski alacaksanız sadece son iki oyunu almanızı öneririm.
Eski olsun hocam benim hoşuma giden de o zaten. Ayrıca ilk 4 Fnaf oyunun yarattığı etki paha biçilemez bence. Gerek zorlukları gerek bıraktıkları anılar gerek loreları hepsi harika.

R6 var hocam. ETS 2 bana göre değil araç oyunlarından nefret eden biriyim.

Eski olsun hocam benim hoşuma giden de o zaten. Ayrıca ilk 4 FNAF oyunun yarattığı etki paha biçilemez bence. Gerek zorlukları gerek bıraktıkları anılar gerek loreları hepsi harika.

FNAF help wanted al bence hem grafikler yenilenmiş şekilde ilk 4 oyunu ve fazlasını oynarsınız hocam.

Hades'i ve project zomboid'i kesinlikle almalısın . Ek olarak Sniper Elite 4 tavsiyemdir.
Eğer bana söylüyorsanız bende hepsi var Hades hariç. Onu da alacağım 1 2 güne.

FNAF help wanted al bence hem grafikler yenilenmiş şekilde ilk 4 oyunu ve fazlasını oynarsınız hocam.
Help wanted eski oyunlardan biraz farklıymış o tadı vermeyecektir muhtemelen.

Geri
Yukarı