Steam'den 70 TL'ye ne alınır?

Eğer bana söylüyorsanız bende hepsi var Hades hariç. Onu da alacağım 1 2 güne.

Help wanted eski oyunlardan biraz farklıymış o tadı vermeyecektir muhtemelen.
Evet sizin için yazdım. Eğer savaş oyunlarına da ilgiliysen battlefield 1 de almalısın hem hikayesi hem çok oyunculu modu harika bence. Eskiden amazon prime bedava vermişti şuan steamde 33 tl yine de alınır.

Evet sizin için yazdım. Eğer savaş oyunlarına da ilgiliysen battlefield 1 de almalısın hem hikayesi hem çok oyunculu modu harika bence. Eskiden amazon prime bedava vermişti şuan steamde 33 tl yine de alınır.
Bf 1 bir gün kesin alacağım orası garanti. 30 TL sudan ucuz şuanda. Ama bu indirimde niyetim pek savaş oyunlarından yana değil.

Eğer bana söylüyorsanız bende hepsi var Hades hariç. Onu da alacağım 1 2 güne.

Help wanted eski oyunlardan biraz farklıymış o tadı vermeyecektir muhtemelen.

Siz bilirsiniz hocam ayrıca ilk oyunu almayabilirsiniz çünkü Steam'e FNAF 1 yakın zamanda fan yapımı bir Remastered halinde FNAF Plus adı ile yayınlanacak.

Siz bilirsiniz hocam ayrıca ilk oyunu almayabilirsiniz çünkü Steam'e FNAF 1 yakın zamanda fan yapımı bir Remastered halinde FNAF Plus adı ile yayınlanacak.
Bu bilgiyi edindiğim iyi oldu teşekkürler. Fnaf 2 den başlayabilirim o zaman. Çocukken tabletimde oynardım 7.geceyi bitirdiğimdeki sevincimi hala hatırlarım. Fnaf 3 ün tüm gecelerini bitirmiştim. Çocukluğumu süsledi bu seri.

Batman serisine bir bakın derim 3 oyun 27 gibi bir fiyata geliyor.
Viscera cleanup detail e de bakın arkadaşlarla çok keyifli.
Visceare bende var Batman'in hangi oyunu olduğuna göre değişir. Epic 1 2 tanesini beleş vermişti diye hatırlıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı