Steam'den alınan uPlay oyunları nasıl açılıyor?

SnavS

Hectopat
Daha fazla  
Ben şu uplay saçmalığı yüzünden Steam'den ubisoft oyunu almıyorum. Şimdi Ben programları kurduğum bir sürücüye Uplay kurdum diyelim. Steamden'de bir ubisoft oyunu alıp indirdim. İlk açılışta gerekli programları steam kuruyor. Uplay bilgisayar'da kurulu olduğu için Uplay tekrar kurulur mu? Ben Uplay'ı P sürücüsüne kurdum. Steam D sürücüsünde. Arkadaş uplay Steam'ın olduğu diske kuruluyor demişti. Yardımlarınızı bekliyorum.

Steam'den aldıysan, ben aldım, şimdi Steam indiriyor. Tahminim uPlay'e doğrulama için bağlanacaktır ve Steam gerekli programları yükler.

Arkadaşlar uplay'i kurmanıza gerek yok çünkü steam dan aldıysan steam doğrular sana uplay sormaz bende battlefield 2 var.Bildiğiniz üzere bir origin oyunu fakat origin in o sunu bile sormadı yani bir birleri arasında hiç bir iletişim yok steam bütün programları kendi kurup kendi üzerinde doğruluyor.İsterse belki u play üyeliği ister fakat uygulama istemez.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı