Steam'den oyun alınıp anında iade yapılabiliyor mu?

Steam'de sadece cüzdandan ödemek zorunda değilsin ki. Steam'den oyun alırken cüzdanındakinin tamamını çekme sonra kalanını da karttan çekme seçeneği var.

Steam cüzdanına iade edersen 10dk içinde bile gelebiliyor. Şansına kalmış.

Fakat kartına iade yaparsan o 3-5 gün sürer heralde daha önce hiç yapmadım. 😁

Anlamadım. Neden alıp iade etme girişiminde bulunmak istiyorsunuz?
Amacınızı anlamadım ama oyunu iade ettiğinizde karta gelmesi 1-2 hafta sürebiliyor. Galiba cüzdana aktarması daha kısa sürüyormuş.
Hesabımda 17TL var şuan. 40TL oyun alacağım. Hesabıma kod ile 20TL yatırdığım zaman 37TL olacak. 40TL tamamlamak için 3TL daha gerekli. Ancak piyasada 3TL ve 5TL kod bulunmuyor. Bende bir oyun alıp iade edince para gelecek mi?
Steam'de sadece cüzdandan ödemek zorunda değilsin ki. Steam'den oyun alırken cüzdanındakinin tamamını çekme sonra kalanını da karttan çekme seçeneği var.
Nasıl yani? :D

Hesabımda 17TL var şuan. 40TL oyun alacağım. Hesabıma kod ile 20TL yatırdığım zaman 37TL olacak. 40TL tamamlamak için 3TL daha gerekli. Ancak piyasada 3TL ve 5TL kod bulunmuyor. Bende bir oyun alıp iade edince para gelecek mi?

Nasıl yani? :D
İade talebi oluşturduktan sonra para gelir. Cüzdana istersen 1-3 gün içerisinde, karta iade istersen de 7-10 gün içerisinde geliyor.

Ama cüzdana para yatırmak yerine direkt oyunu alsanız? 17 liranız var, ödeme kısmında kalanı kartla ödeyebiliyorsunuz.

Ben bir şeyi yanlış mı anladım? 🤔

Ekran görüntüsü 2020-12-02 102822.png

Bunun gibi mi?
Şimdi ben 23TL ödeyeceğim değil mi?
İade talebi oluşturduktan sonra para gelir. Cüzdana istersen 1-3 gün içerisinde, karta iade istersen de 7-10 gün içerisinde geliyor.

Ama cüzdana para yatırmak yerine direkt oyunu alsanız? 17 liranız var, ödeme kısmında kalanı kartla ödeyebiliyorsunuz.

Ben bir şeyi yanlış mı anladım? 🤔
Doğru anladınız çok teşekkürler. Yani ben şimdi yarısını cüzdandan yarısını karttan ödeyeceğim değil mi?
Ekran görüntüsü 2020-12-02 102822.png

Yeni konular

Geri
Yukarı