Steam'den oyun alınırsa yaz indirimlerinde iade edilebilir mi?

tH3as

Hectopat
Şimdi ben Ready or Not almayı düşünüyorum, tam 11 hatta artık 10 bile sayılır gün sonra yaz indirimleri gelecek. Bekleyesim yok şu anda çünkü bayramda tatile filan gideriz sonrasında uzar ben en az 1-1.5 ay bilgisayara giremem, o yüzden 1hafta da olsa oynanayım isteği var aklımda. Şimdi ben Steam politikası 14 gün + 2 saat iade için, eğer yazın Ready or Nota'a güzel bir indirim gelirse(biliyorsunuzdur iade seçenekleri arasında -daha ucuzu mevcut- diye bir seçenekte var) 2saati geçse de iade verebilir miyim?

Ready or Not öyle büyük bir indirime girmiyor, en fazla 70 TL'ye düşüyor ki indirimsiz fiyatını bile sonuna kadar hak eden bir oyun. Alın oynayın, dediğiniz şekilde de iade edebilirsiniz tabi. 🙂
Oynama süresi 2 saati geçen oyunlar iade edilemez, teknik değil de oyun ile alakalı crash gibi sorunlar dışında.

Bir ihtimal 2 saati geçerse de iade edilebilir ama riske atmaya gerek yok. Tabii bana göre atmaya gerek yok. Siz "Ben risklerin adamıyım" diyorsanız bilemem :D

Ready or Not öyle büyük bir indirime girmiyor, en fazla 70 TL'ye düşüyor ki indirimsiz fiyatını bile sonuna kadar hak eden bir oyun. Alın oynayın, dediğiniz şekilde de iade edebilirsiniz tabii. 🙂

14 gün içinde iade edebilirsin. 2 saat kadar oynadıysan iade edemezsin. Ben Steam hakkında bir fikrim yokken en fazla 2 saat oynayabilirsini 2 saatten fazla anladım. Açık bıraktım arkada yine de iadeyi kabul etti.

Dediğim gibi, "teknik değil de oyun ile alakalı crash gibi sorunlar dışında" oyunların iade edileceğini düşünmüyorum.
Ben Battlefield V oyununu 6 saat oynayıp iade edebilmiştim. Açıklama kısmına, oyunu kavramak biraz zor. 2 saat içinde anlaşılamıyor pek bir şey, oyun boyunca oyunu kavramaya çalıştım. En son beğenmeyince iade etme kararı aldım gibi şeyler yazdım. İademi kabul ettiler. Ama tabii dediğim gibi riske atmaya gerek var mı ona hocamız karar versin. 2 saat üstü oynayıp iade edileceğinin garantisi yok.

Dediğim gibi, "teknik değil de oyun ile alakalı crash gibi sorunlar dışında" oyunların iade edileceğini düşünmüyorum.
3 saat de 3 hafta sonra da iade ettim daha önce. Dediğim gibi inisiyatife kalmış bir şey ama riske atmaya gerek yok.

20 lira için bu kadar düşünmenize de gerek yok bu arada. Oyun sonuna kadar hak ediyor parasını. Oynamaya başladım, ölseniz de tek girseniz de sarıyor, akıyor gidiyor. Tek başıma sıkılmadan 10 saat oynadım, daha da oynuyorum. 🙂

Yeni konular

Geri
Yukarı