Steam'den Crysis Remastered oyunları açılmıyor

falconban

Yoctopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, dün Cryrsis 1 2 ve 3 serisinin paketini Steam'den satın aldım. Crysis 1'i indirdim yükledim açmaya çalıştım ancak oyun bir türlü açılmadı. Steam'den oyna yazısına tıkladığım zaman 2 3 saniye durdur yazısı cıkıyor ve tekrar oyna yazısı geri geliyor. Dosyaları doğruladım düzelmedi. Sildim yükledim düzelmedi. Hatta Crysis 1I oynamdan sildim 2'yi yükledim 2 de de aynı sorunu yaşadım. Kafayı yemek üzereyim ne yapsam düzeltemedim biriniz yardımcı olr musunz? Bu arada Steam'den CS oyunlarını falan açabiliyorum.

Sistem güncelleştirmelerinizi düzenli bir şekilde yapın. Eğer olmazsa Steam kütüphaneden oyuna sağ tıklayın, özellikler deyin, yerel dosyaları göster deyin, oradan oyunun exe dosyasını bulup sağ tıklayın ve uyumluluk modunu Windows 7 veya Vista olarak değiştirin.

Arkadaşlar merhaba, dün Cryrsis 1 2 ve 3 serisinin paketini Steam'den satın aldım. Crysis 1'i indirdim yükledim açmaya çalıştım ancak oyun bir türlü açılmadı. Steam'den oyna yazısına tıkladığım zaman 2 3 saniye durdur yazısı cıkıyor ve tekrar oyna yazısı geri geliyor. Dosyaları doğruladım düzelmedi. Sildim yükledim düzelmedi. Hatta Crysis 1I oynamdan sildim 2'yi yükledim 2 de de aynı sorunu yaşadım. Kafayı yemek üzereyim ne yapsam düzeltemedim biriniz yardımcı olr musunz? Bu arada Steam'den CS oyunlarını falan açabiliyorum.
Sorun EA Play ile alakalı. Senden EA Play yüklemeni istedi mi? Eğer istedi ise EA Play'i sil ve yerine Origin yükle. EA Play kadar kötü bir uygulama yok. Sürekli açılamma hatası, oyun kayıtlarını buluta kaydetmeme hatası falan derken illallah ettim, origine geri döndüm.

Sorun EA Play ile alakalı. Senden EA Play yüklemeni istedi mi? Eğer istedi ise EA Play'i sil ve yerine Origin yükle. EA Play kadar kötü bir uygulama yok. Sürekli açılamma hatası, oyun kayıtlarını buluta kaydetmeme hatası falan derken illallah ettim, Origin'e geri döndüm.

Hocam istemiyor çünkü remasted arkadaşın prroblemi farklı olabilir.

Hocam istemiyor çünkü remasted arkadaşın prroblemi farklı olabilir.
Demek istediğimi tam aktaramışım sanırım. Ben şöyle bir sıkıntıyla karşılaşmıştım. Steam ve EA Play bir entegrasyon işine girdiler bildiğiniz üzere. Normalde crysis steamden direkt açıldığı durumda sıkıntı çıkarmayan bilgisayarım, Battlefield oynamak için yüklediğim EA Play sonrası açılmamaya başladı, niye çünkü ea play direkt olarak steam kütüphanenize erişebiliyor. Bu sayede yönetimi kendi üzerine alıyor gibi düşünün.
Yani sisteminde öncesinde EA Play var ise onu kaldırıp origin yüklesin veya hiçbir şekilde yükleme yapmasın.

Ben de dün indirdim, aynı sorun bende de var, çözülebildi mi acaba? Crysis Remastered 1-2-3, hiçbiri açılmıyor ama Warframe açılıyor. Dosyaların doğruluğunu da kontrol ettim, açılmıyor bir türlü.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı