Steam'den Epic Games geçilir mi?

Bugün 2k'ya 1k. Yarın Epic'te zam yapacak. Steam RDR 2'yi 1000 TL'ye çıkarttığı zaman millet Epic'te ucuz diye saldırdı ama 2-3 hafta sonra Epic'te zam yaptı. Yine yapacaklar...

Aynen öyle hepsi zam yapacak eTail'e girin yeni fiyatları görün çoğu yer yapacak bence imkanı olan şu birkaç ayda alması gerekenleri platformuna bakmadan almalı bir süre sonra 100 TL altında oyun falan bulunabileceğini pek sanmıyorum.

Bugün 2K'ya 1k. Yarın Epic'te zam yapacak. Steam RDR 2'yi 1000 TL'ye çıkarttığı zaman millet Epic'te ucuz diye saldırdı ama 2-3 hafta sonra Epic'te zam yaptı. Yine yapacaklar...

O konuda haklısın ama şu anlık alırsak 1K cebimizde kalır en azından böyle düşünelim. Bu hale düşürenler utansın ne diyelim artık.

Aynen öyle hepsi zam yapacak ETail'e girin yeni fiyatları görün çoğu yer yapacak bence imkanı olan şu birkaç ayda alması gerekenleri platformuna bakmadan almalı bir süre sonra 100 TL altında oyun falan bulunabileceğini pek sanmıyorum.

Plati.ru da hala çoğu oyun ucuz oradan alamak istiyorum ama benim troy kart orada geçmiyor.

O konuda haklısın ama şu anlık alırsak 1K cebimizde kalır en azından böyle düşünelim. Bu hale düşürenler utansın ne diyelim artık.

Plati.ru da hala çoğu oyun ucuz oradan alamak istiyorum ama benim troy kart orada geçmiyor.
Plati.ru gibi sitelere bulaşma. Çalıntı kartla alınmış kod verirler hesabından olursun.

Geri
Yukarı