Steam'den Fall Guys'a girince Epic Games hesabına giriş yapıyor

İşletim sistemi
Windows 10

Lalalulakaka

Decapat
Daha fazla  
Fall Guys'u önceden Steam'den satın almıştım, şimdi arkadaşlarımla beraber girecektim Steam'den yükledim ama Epic Games hesabına bağlan diyor. Bağlanınca Epic Games'deki Fall Guys hesabına giriyor. Ben Steam hesabındaki Fall Guys hesabına nasıl gireceğim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Fall Guys'u önceden Steam'den satın almıştım, şimdi arkadaşlarımla beraber girecektim Steam'den yükledim ama Epic Games hesabına bağlan diyor. Bağlanınca Epic Games'deki Fall Guys hesabına giriyor. Ben Steam hesabındaki Fall Guys hesabına nasıl gireceğim?

Fall Guys Steam'den kaldırılıp Epic Games'de ücretsiz oldu.

Hocam zaten Epic Games ile giriyor. Ama siz oyunu Steam ile oynuyorsunuz. Eğer 1. Sezonun Pass'i ve birkaç hediye daha geldiyse Steam üzerinden oynuyorsunuz demektir

Hocam zaten Epic Games ile giriyor. Ama siz oyunu Steam ile oynuyorsunuz. Eğer 1. sezonun Pass'i ve birkaç hediye daha geldiyse Steam üzerinden oynuyorsunuz demektir.

Hayır gelmedi zaten hesabımda kostümler vardı bir sürü ve Fall Guys adım Epic Games adım şu anda.

Fall Guys Steam'den kaldırılıp Epic Games'de ücretsiz oldu.

Zaten biliyorum ama önceden Steam'den alanlar hala aynı hesaptan devam edebiliyor benimki olmadı o yüzden açtım konu.

Geri
Yukarı