Steam Steam'den gelen "bu hesabın dolandırıcılık için kullanılmış olduğu görünmektedir" bildirimi

• Konuyu başlatan Lyc
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 24
  • Görüntüleme 2B
En geç 3 iş günü.

Hocam hortlatıyorum konuyu ama bugün aynı şey başıma geldi, kendi kartım olmasına rağmen böyle bir kısıtlama yedim. Sorunu çözerken hangi aşamaları yaptığınızı ve sonrasında satın alınan oyunlara ne olduğunu belirtir misiniz rica etsem?

Hocam hortlatıyorum konuyu ama bugün aynı şey başıma geldi, kendi kartım olmasına rağmen böyle bir kısıtlama yedim. Sorunu çözerken hangi aşamaları yaptığınızı ve sonrasında satın alınan oyunlara ne olduğunu belirtir misiniz rica etsem?

Hocam bende arkadaşla yemiştim benim kartımdan çok fazla red yemiştik hem benim hesaptan hem ondan sonunda aldık ama akşamına banı yemiştik kredi kartınızın son 4 hanesi kredi kartının sahibinin ismi bir de satın alımdan sonra teşekkür maillerinden birini SS alıp atın 1 gün içinde açılır.

Hocam bende arkadaşla yemiştim benim kartımdan çok fazla red yemiştik hem benim hesaptan hem ondan sonunda aldık ama akşamına banı yemiştik kredi kartınızın son 4 hanesi kredi kartının sahibinin ismi bir de satın alımdan sonra teşekkür maillerinden birini SS alıp atın 1 gün içinde açılır.
Öneri için teşekkürler hocam, deneyeceğim.

Hocam rahatsız ediyorum ama, bir gün oldu ingilizce ticket açmama rağmen hâlâ geri dönüş olmadı. Satın aldığım oyunlar iadeye düşmüş, bu oyunları bana geri veriyorlar mı yoksa banka hesabıma iade mi gelecek? İade gelirse çok kötü olur benim için çünkü dolar kuruna geçildi ve satın aldığım oyunları aynı fiyattan alamayacağım.

Son düzenleme:
Öneri için teşekkürler hocam, deneyeceğim.

Hocam rahatsız ediyorum ama, bir gün oldu İngilizce ticket açmama rağmen hâlâ geri dönüş olmadı. Satın aldığım oyunlar iadeye düşmüş, bu oyunları bana geri veriyorlar mı yoksa banka hesabıma iade mi gelecek? İade gelirse çok kötü olur benim için çünkü dolar kuruna geçildi ve satın aldığım oyunları aynı fiyattan alamayacağım.

Yok hocam kütüphanenize geri geliyor herhangi bir değişiklik getirmedilerse oyun size geri dönecek ben açtığımda 1 gün içerisinde geri döndüler ama son ticketima 2 gün içinde döndüler artık Steam TR müşteri hizmetide azaldı galiba açtığım çoğu ticketa yabancılar geri cevap veriyor yani Türkçe veya İngilizce yazmanız çok farklı olmaz en fazla 3 gün içinde geri dönüş yaparlar.

Yok hocam kütüphanenize geri geliyor herhangi bir değişiklik getirmedilerse oyun size geri dönecek ben açtığımda 1 gün içerisinde geri döndüler ama son ticketima 2 gün içinde döndüler artık Steam TR müşteri hizmetide azaldı galiba açtığım çoğu ticketa yabancılar geri cevap veriyor yani Türkçe veya İngilizce yazmanız çok farklı olmaz en fazla 3 gün içinde geri dönüş yaparlar.

Hocam refund oldu diye çok korkmuştum, oyunlar geri geliyorsa çok iyi. Tekrardan teşekkürler, cevap geldiğinde buraya geri bildirim yapacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı