Steam'den indirilen oyun ile korsan oyun arasındaki fark nedir?

Steam'den indirilen oyunlarda oyun içi hız daha fazla mı oluyor ya da Steam oyunlarıyla kaçak oyunlar arasındaki fark ne?

crack oyunlarda çok az da olsa çok az FPS farkı olur virüs ise indirdiğin yere bağlıdır FitGirl indirirsen sıkıntı çıkmaz hocam genellikle Online oyunları para ile al bence.

Ekonomik konuda çok haklısınız. Virus konusuda %50-50

Dostum %50 - %50 diye bir şey yok. Kalkıp "Full beleş ücretsiz virrüssüz indir.com" gibi bir siteden indirirsen virüs bulaşma ihtimali yüksek. Ayrıca virüs bulaşırsa silebilirsiniz. Hadi diyelim silemedin format atarsın. Gerekli dosyaların yedeğini alıp.

Crack oyunlarda çok az da olsa çok az FPS farkı olur virüs ise indirdiğin yere bağlıdır FitGirl indirirsen sıkıntı çıkmaz hocam genellikle Online oyunları para ile al bence.

Evet mesela zamanında Steam'den RDR 2 almadan önce korsan oynamıştım. Korsanda Ultra ayarlarda 65 FPS alır iken Steam'den alıp oynadığımda gene Ultra ayarlarda bir 80 civarını görmüştüm.

En fazla trojan en fazla oda pek bir şey yapamaz arkada kullanımı artırır onu da silmesi basit.

Bilgilerinizi çalabilir. Ama erken müdahale ederseniz pek bir şey olmaz.

Evet mesela zamanında Steam'den RDR 2 almadan önce korsan oynamıştım. Korsanda Ultra ayarlarda 65 FPS alır iken Steam'den alıp oynadığımda gene Ultra ayarlarda bir 80 civarını görmüştüm.

Bilgilerinizi çalabilir. Ama erken müdahale ederseniz pek bir şey olmaz.

Bilgi işi doğru ama sizde o kadar fazla FPS artması biraz garip geldi bana.

Steam'den indirilen oyunlarda oyun içi hız daha fazla mı oluyor ya da Steam oyunlarıyla kaçak oyunlar arasındaki fark ne?
Fark olmuyor diyenler hiç denuvo korumalı oyunların orijinal ve korsan halini denememiş demek.
Temiz bir korsan oyunda ağır koruma programları kırıldığı için performans artışı görürsün.
Korsanı tavsiye etmiyorum ama günümüz şartlarında 2k 3k oyuna verecek bütçeye sahip değilim. Kişisel bilgilerin çalınmadığı (foto dosya kredi kartı bilgileri vs.) pc'de ağır mining yapılmadığı sürece virüs de çok önemsiz bir olay bana göre. Yukarıda arkadaşın dediği gibi indir hazzını al formatla virüsten kurtul.

Bilgi işi doğru ama sizde o kadar fazla FPS artması biraz garip geldi bana.

Bana da garip geldi. Artık mecbur kalmadıkça korsan oyun oynamıyorum indirim bekleyip Steam'den ya da Epic'den falan alıyorum. Hatta Epic yılbaşı indirimlerinde bütün Assassin's Creed serisini aldım üstüne Days Gone ve Spider-Man Remastered ve Mount and Blade Bannerlord'da aldım.

Virüs olayı hepsinde vardır. Güçlü bir sisteme sahipseniz pek hissetmezsiniz fakat bütün korsan oyunlarda sisteme yük bindirecek ve sisteminizi kötü yolla kullanacak virüs bulunur. Ayrıca oyunları kıran ekipler bazı imzalar bırakmak amacıyla oyunların dosyalarıyla oynadıkları için bazı dosyalar düzgün okunamaz. Bu sebeple bazı sahnelerde kare düşmesi gibi(denuvolarda kare artması olur) durumlarla karşılaşabilirsiniz. En iyisi orijinal alarak oynamak. Korsanı tavsiye etmiyorum fakat ekonomik durum ortada olduğu için de kızamıyorum.

Geri
Yukarı