Steam'den indirilen oyunlar masaüstünde kısayol simgesi görünmüyor ve tıklayınca açılmıyor

Paxolachill

Decapat
Daha fazla  
RAM
16 gb kingston ram
Ekran kartı
Asus Tuf gaming rtx 3060
Anakart
asus prime b250mII
İşlemci
r5 5600x
Merhaba arkadaşlar, Steam'den oyun indirdikten sonra masaüstüne gelen kısayolda oyunu göremiyorum simgesini yani ve tıklayınca oyun açılmıyor dosya seçtiriyor. Ne yapmam lazım şimdiden teşekkürler.
Not: YouTube'daki ilk çıkan kısayol simgesi görünmüyor. Nasıl düzeltilir? Videosunu izleyip yaptım yine de olmadı.

Hocam oyuna sağ tıklayın, yönetin diyip masaüstüne kısayol ekle diyin. Bunu tekrardan yapıp olmadıysa oyun dosyalarınızı doğrulayın.

Kısayol olarak geliyor zaten ki geldi de ama gelince beyaz gözüküyo simgesi yok
Hocam Ayarlara girin. Oradan sistem ve hakkında kısmını seçin. Sağ tarafta gelimiş sistem ayarlarına tıklayın. Önünüze Performans ve ayarlar diye bir yer çıkacak. Performansın altındaki ayarlar kısmına tıklayın. Oradan Simge için olan kısımları işaretleyin. (Tümünü de işaretleyebilirsiniz.)

O kısım arayüz ile ilgili isterseniz tüm hepsini seçin. Bilgisayarınıza hiçbir şey olmaz.

Hocam Ayarlara girin. Oradan sistem ve hakkında kısmını seçin. Sağ tarafta gelimiş sistem ayarlarına tıklayın. Önünüze Performans ve ayarlar diye bir yer çıkacak. Performansın altındaki ayarlar kısmına tıklayın. Oradan Simge için olan kısımları işaretleyin. (Tümünü de işaretleyebilirsiniz.)

O kısım arayüz ile ilgili isterseniz tüm hepsini seçin. Bilgisayarınıza hiçbir şey olmaz.

Dediğinizi yaptım fakat yine de olmadı. Sadece Steam'den indirdiğim oyunlarda böyle oluyor

Kısayol olarak geliyor zaten ki geldi de ama gelince beyaz gözüküyo simgesi yok
uğraşır mısın bilmem ama int den simgeyi indirip ekliyebilirsin bana bi ara epicte oluyordu şimdi benimde steamden indirdiklerim gözükmüyor ama sağ alttan tıklayıp açıyorum bi ara yt da çözümü vardı sanırım oraya da bi bak

Geri
Yukarı