Steam'den nasıl oyun alınır?

AB7SS

Hectopat
Bi' İninal kart aldım içinde 8 TL var ama nasıl oyun alacağımı bilmiyorum. İninal kartı etkinleştirdim. Kendim için satın al kısmına tıkladıktan sonra ne yapacağımı bilmiyorum. Yardımcı olur musunuz? Mesela fatura kodu, zip kodu falan buraya ne gireceğim? Bi' de telefon numarasını yazarken 0'ı yazacak mıyım?

Bi' ininal kart aldım içinde 8 TL var ama nasıl oyun alacağımı bilmiyorum. ininal kartı etkinleştirdim. Kendim için satın al kısmına tıkladıktan sonra ne yapacağımı bilmiyorum. Yardımcı olur musunuz? Mesela fatura kodu, ZIP kodu falan buraya ne gireceğim? Bi'de telefon numarasını yazarken 0'ı yazacak mıyım?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
.

Bi' İninal kart aldım içinde 8 TL var ama nasıl oyun alacağımı bilmiyorum. İninal kartı etkinleştirdim. Kendim için satın al kısmına tıkladıktan sonra ne yapacağımı bilmiyorum. Yardımcı olur musunuz? Mesela fatura kodu, zip kodu falan buraya ne gireceğim? Bi' de telefon numarasını yazarken 0'ı yazacak mıyım?
Merhaba, girilen bilgileri ben çok ciddiye almadan gelişigüzel giriyorum, çok önemli değiller. Kart bilgilerini doğru girip ödemeyi yapman yeterli.

İninal VİSA kullanıyor, VİSA seçip devam et.
Zip kodu, posta kodudur. İnternete İl/İlçe posta kodu yazıp bulacaksın.
0 ekleyebilirsin. Steam belirli bir şart koymamış. Hem sıfırlı hem hem sıfırsız yazabilirsin.

Dosya Ekleri

• 1593440239485.png
    1593440239485.png
    45,9 KB · Görüntüleme: 353
Abi ben bir şeyi anlamıyorum. Bu forumda neden herkes Google'ya bir tıkla yazıp aratacağı bir soruyu hemen konu olarak açar ki? Sırf post kasmak için saçma sapan konular açmak yerine 2 dakikalığına Google'da aratamıyor musun?
Anlamadım, baktım internetten ama aklımda bazı sorular vardı buradan konu açtım. Boş yapmak yerine yardımcı olsan çok daha iyi olur.

VISA (Boacompra) seçeneğini seçin ve oradan sonra kart bilgilerinizi girin. Size SMS gelecek. 3D Secure kodunu girdikten sonra oyununuz gelecektir. Boacompra üzerinden yapın. Normal VISA seçerseniz hata verebiliyor, hatta benim 3TL bakiyemi çekmişti 1 yıl önce. Support ile konuşmuştum ancak halen ortada yok. O yüzden Boacompra kullanın.

Yeni konular

Geri
Yukarı