Steam'den oyun indirirken internet çöküyor

at0mdeniz

Decapat
Daha fazla  
Steam'den oyun indirirken saniyede 3mbp/s hızla indiriyorum Steam'i alta atıp tarayıcıyı açınca internet çöküyor siteler açılmıyor. Steam indirme hızı 5-6kbp/s'ye kadar düşüyor Steam'den komple çıkınca düzeliyor.
Not: Bugün yeni fibere geçtik.

Şu sıralar Steam kimsenin umurunda değil gibi. Valve var olan 3-5 çalışanını da CS:GO güncellemesine bağlamış galiba. Steam'de şu an bir sürü bug var. Belki bu buglar yüzündendir.

Kaç Mbps paket aldınız hocam 3mb/s çok az fiber için. Hangi ISS? Müşteri hizmetleri ile konuşun.

Türk Telekom ekibi gelmiş bugün evde değildim sırf uğraşmamak için modemi istediğimiz odaya çekmemişler bile Speedtest üzerinden test yaptığımda 25 download alıyorum paketi bilmiyorum.

Türk Telekom ekibi gelmiş bugün evde değildim sırf uğraşmamak için modemi istediğimiz odaya çekmemişler bile Speedtest üzerinden test yaptığımda 25 download alıyorum paketi bilmiyorum.

Geçmiş olsun, TT ile iletişime geçin.

Şu sıralar Steam kimsenin umurunda değil gibi. Valve var olan 3-5 çalışanını da CS:GO güncellemesine bağlamış galiba. Steam'de şu an bir sürü bug var. Belki bu buglar yüzündendir.

Bir Valve ile direkt bağlantısı olan fixnet var bir onda sorun yok. Valve 3-5 çalışanı?

Yeni konular

Geri
Yukarı