Steam'den oyun nasıl alınır?

462002

Hectopat
Arkadaşlar Steam'da Far Cry 5 almayı düşünüyorum ancak Epic'te GTA 5 satın alırken Yapı Kredi kartı ile almıştım havale EFT yolu ile ancak oyun kütüphaneye eklenmesi ben Steam da alırsam aynısı olur diye korkuyorum. Ziraat kart ile alsam aynısı olur mu? Epic'te banka onaylamamış diye alamamışım. Sizce Steam da aynısı olur mu? Hangi ödeme yöntemi ile almalıyım?

Kredi/banka kartıyla alman daha sağlıklı ve kolay olur. Eğer onu soruyorsan. Ödeme adımında BoaCompra olanı seçme yeterli. Visa/Mastercard (kartın hangisiyse) yazana tıklayarak Kredi/banka kartıyla alabilirsin.

Kredi/banka kartıyla alman daha sağlıklı ve kolay olur. Eğer onu soruyorsan. Ödeme adımında BoaCompra olanı seçme yeterli. Visa/Mastercard (kartın hangisiyse) yazana tıklayarak Kredi/banka kartıyla alabilirsin.

Bende Ziraat kartı ve Yapı Kredi kartı var ama Yapı Kredi almak istemiyorum Epic'te onaylamamıştı para boşa gitti.
Hangisini seçmeliyim buradan.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20210807-102133.png
    Screenshot_20210807-102133.png
    284,7 KB · Görüntüleme: 63
Bende Ziraat kartı ve Yapı Kredi kartı var ama Yapı Kredi almak istemiyorum Epic'te onaylamamıştı para boşa gitti.
Hangisini seçmeliyim buradan.
Ziraat kartının üzerinde Visa yazıyorsa sadece Visa yazanı seç. MasterCard yazıyorsa sadece MasterCard yazanı seç.

Çok teşekkür ederim ama oyun kaç günde eklenir ve gelmemezlik yapar mı o yüzden korkuyorum Epic'te gelmemişti Yapı Kredi onaylamamış bunda da öyle yapar mı?
Yapmaz. Ödeme onaylandığı gibi kütüphanene eklenir.

O zaman Ziraat olursa Ziraat'tan alırım siz hangi banka kartı ile alıyorsunuz Ziraat ile aldınız mı?
Bende İş Bankası ve Akbank var. Herhangi bir sıkıntı yaşamadım. Siz de yaşamazsınız.

Geri
Yukarı