Steam'den oyun önerileri

BebrooFxsa

Femtopat
Katılım
23 Kasım 2022
Mesajlar
36
Daha fazla  
Cinsiyet
Erkek
Bu konuyu bütçenize ve zevklerinize göre oyun seçmeniz için oluşturuyorum. Seç beğen al.

Öncelikle spor, kış sporları, bisiklet sporları, futbol gibi oyunlar severler için,

Steep,
Fiyat: 135 TL (indirim ile 20 TL altı kategorisinde)
Benim puanım: 7/10
Kullanıcı yorumları: Çok olumlu
Açıklama: Oyun kış sporları ve paraşüt ile ilgilidir. İndirime girdiği zaman 20 TL altına düşer ve düşük bütçe ile alınabilecek güzel bir oyun sınıfa koyabiliriz. Oyunun sürükleyiciliği benim için 60 saat civarı oynayıp sonra bırakacağım bir oyundur fakat sevenine göre değişebilir. Oyunda kızak, snowboard, kayak, paraşüt ve uçabildiğimiz kanat kıyafetiyle uçabiliyoruz (adını unuttum :)) oyunda açık dünya açısından olumlu konuşabilirim fakat bazı görevler için XP gerekiyor ve XP kazanmak zor değil. Kısacası kış sporları seven kişiler için gayet güzel ve eğlenceli bir oyun. Denemenizi tavsiye ederim.
Online: +

Descenders,
Fiyat: 39.99 (indirim ile 20 TL altı kategorisinde)
Benim puanım: 8/10
Kullanıcı yorumları: Son derece olumlu
Açıklama: Oyunda downhill bisikletleri ile dağdan aşağıya hareketler yaparak iniyoruz. Arkadaşlarınız ile eğlenceli olan bir oyundur. Bisiklet severler için gayet yeterli bir oyundur. Bisiklet severler için son derece kaliteli ve kendine bağlayan bir oyundur fakat benim için maksimum oynanabilecek saat 90-150 arasıdır. Fakat eğer bu tür oyunları seviyorsanız denemenizi tavsiye ederim.
Online: +

FIFA serisi,
Fiyat: 700 TL'ye varan fiyatlar.
Benim puanım: 9/10
Kullanıcı yorumları: Karışık
Açıklama: FIFA serisini bilmeyen yoktur. Futbol dünyasının klasiklerinden biri olan FIFA, arkadaşlarla oynarken kol bozuk, tuş basmadı, pas attı abi ya gibi bahaneler üretilen bir oyundur. Fiyatları fazlasıyla pahalı olmasına rağmen futbol severler sayesinde satın alımları fazla düşüş yaşamamaktadır. Her yeni oyunu bir öncekinin modlanmış hali gibi olsa da; kesinlikle oynamaya değer bir oyundur. Oynanacak saat kişiden kişiye farklılık göstersede eğer futbolu seviyorsanız 1000 saatin bile üzerinde oynayabileceğiniz kendine bağlayan bir oyundur.
Online: +

Lonely mountains: Downhill,

Fiyat: 31.00 TL
Benim puanım: 6/10
Kullanıcı yorumları: Çok olumlu
Açıklama: Tam kafayı sıyırmalık bir oyundur. Eğer benim sabrım taşmaz ben sabırlı adamım derseniz alın indirin. Bisiklet ile downhill yaparak dağdan aşağıya inmeye çalışıyoruz. En ufak engele çarptığımızda bisikletten fırlıyoruz ve en sonuncu cechk point noktasından başlıyouz. İnsanı sinir hastası yapan bir oyundur. Oynamaya değer mi bilmem ama 15 saat civarı oynarsanız fazlasıyla sıkılmış durumda olursunuz.
Online: -

İkinci ve son olan oyun türümüz simülasyon,

Euro Truck Simulator 2,
Fiyat: 149.00 TL (indirimde 40 TL altı)
Benim puanım: 9/10
Kullanıcı yorumları: Son derece olumlu
Açıklama: Eskiden 40 TL olan bu oyun artık indirim ile 40 TL ah be günler. Neyse konumuza geçelim. Tır simülasyonunda devrim yaratan, insanı kendine bağlayıp saatlerce oynatan, yollarda takla ata ata aldığımız işi götürmeye çalıştığımız bir oyun. Açık dünya olarak normal haliyle büyük, DLC ile devasa bir haritaya sahip. Seveni çok olan bu oyunu bence 300 saatin üstünde oynarsınız. İndirim bekleyip alın.
Online: +

BeamNG.drive,
Fiyat: 40.00 TL (indirimde 40 TL altı)
Benim puanım: 7/10
Kullanıcı yorumları: Son derece olumlu
Açıklama: Herkesin 1 kere bile olsa ana sayfasına düşen o oyun. Arabayı etrafa vurup üzerinde çeşitli fanteziler uygulayabilirsiniz. İsterseniz offroad, isterseniz oyunun görevlerini yapın ya da boş boş arabayı vurun (böyle dediğime bakmayın boş boş vurmak en eğlenceli tarafı). Kendisini 50 saatten fazla oynatır fakat iyi bir bilgisayar ister. Denemeye değer bir oyun ve fiyatına göre güzel bir oyun.
Online: -

Microsoft Flight Simulator msfs,
Fiyat: 350 TL
Benim puanım: 10/10
Kullanıcı yorumları: Çoğunlukla olumlu
Açıklama: Kendi evinize bile gidebileceğiniz, gerçekçi uçak simülasyonlarında benim için ilk sıradadır. Şahsen pilot olmak isteyen biri olarak hava durumları, pistler, hava alanları ve uçaklar çok kaliteli. Açık dünyadan bahsetmeme gerek yok çünkü gerçek dünya haritası. 150 GB yer kaplayan ve fazlasıyla iyi sistem isteyen bu oyun, oynamaya değer, övmeye değer yani kısacası benim için 10/10 bir oyundur. Fiyatını hak eden bir oyun olduğunu düşünüyorum. 600 saat civarı oynarsınız. Eğer zamanınız yok ise 50 saat oynayıp amaan boş ver deyip silersiniz oyunu. Fakat ciddi oyuncuysanız dediğim gibi 600 saat üstü oynanır. Denemeye değer. Kütüphanenizde bulununca bir havası oluyor kısacası:). (silmek isterseniz rehberini paylaştım :D)
Online: +

Fazla vaktim olmadığı için bu kadar erken bitirdim. Eğer almak istediğiniz fakat kararısız kaldığınız bir oyun var ise buraya yazarsanız yanıtlarım. Herkese iyi oyunlar.
 
Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Yukarı