Steam'den para çekmek

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Merhaba, Steam hesabımda 110 TL var ancak bu parayı nakite çevirmem gerekiyor.

Steam'den istediği oyunu ona alıp, parasını bana IBAN yoluyla yollaması gerekiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sanırım olmuyor hocam.

2. el kategorisi için yıl şartını karşılıyorsunuz ama mesaj şartını karşılamıyorsunuz bu yüzden burada satış yapamazsınız.

2. el kategorisi altında satış yapılması gereklidir.
Eğer satış yapması yasaksa moderatörün konuya onay vermemesi gerekliydi.
Merhaba, Steam hesabımda 110 TL var ancak bu parayı nakite çevirmem gerekiyor.

Steam'den istediği oyunu ona alıp, parasını bana IBAN yoluyla yollaması gerekiyor.
İndirimli olarak verirsen düşünülür ancak aynı fiyata verirsen kimsenin alacağını sanmıyorum.

Arkadaşlar fikir istiyorum, aklına böyle bir planı olan arkadaş varsa iletişime geçip yardımlaşabiliriz. Eğer bilginiz vars; bu tarz siteler ile ilgili de yardım ederseniz sevinirim. Aynı zamanda konunun moderatör tarafından onaylamasından dolayı herhangi bir sıkıntı olduğunu düşünmüyorum. Nasıl 2. el oyun satabilirim, oyunun ikinci eli olur mu? Steam hesap satmıyorum sonuçta. İçindeki parayı nakit paraya çevirmeye uğraşıyorum.

Nasıl 2. El oyun satabilirim oyunun ikinci eli olur mu ? Steam hesap satmıyorum sonuçta. İçindeki parayı nakde çevirmeye uğraşıyorum.
Alım/satım/takas yapılan kategori orası.

Arkadaşlar fikir istiyorum, aklına böyle bir planı olan arkadaş varsa iletişime geçip yardımlaşabiliriz. Eğer bilginiz vars; bu tarz siteler ile ilgili de yardım ederseniz sevinirim. Aynı zamanda konunun moderatör tarafından onaylamasından dolayı herhangi bir sıkıntı olduğunu düşünmüyorum. Nasıl 2. el oyun satabilirim, oyunun ikinci eli olur mu? Steam hesap satmıyorum sonuçta. İçindeki parayı nakit paraya çevirmeye uğraşıyorum.
Hocam indirim zamanı olsa rabet olurdu da şu an büyük indirim var mı bilmiyorum. Şöyle yapabilirsiniz 2. el bölümüne ilan verip %25 indirimli Steam gift diyebilirsiniz. Oradan arkadaş ekleyip hediye olarak gönderir ve karşılığında da 80 lira civarında nakit alabilirsiniz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı