Steam'den para kazanma yöntemleri nelerdir?

methz

Centipat
Yer
Ascent
Sen sadece Steam'i açıp hesabını bağlıyorsun gerisini o hallediyor.
Hocam merak ettim ben de. Gerisini o halleder derken tam olarak ne yapıyor? Mesela ekran kartı gücünü mü harcıyor, arkada oyun mu açıyor vs. vs. biraz anlatırsanız çok iyi olur.

KS
Uzydandusenorangutan
Yer
Uzay
Burada sorun sorunuzu hocam hem başkaları da yararlanmış olur. DC: Star Crazy#0012.
Konu kirliliği yapmama amacıyla istemiştim DC. Teşekkür ederim.
@Star Crazy Hocam şuan hesabımda 5,10 kuruş var. Bunu en iyi nasıl değerlendirebilirim?

Star Crazy

Centipat
Makaleler
2
Yer
Bursa, Türkiye
Konu kirliliği yapmama amacıyla istemiştim DC. Teşekkür ederim.
@Star Crazy Hocam şuan hesabımda 5,10 kuruş var. Bunu en iyi nasıl değerlendirebilirim?
İndirimlerde Portal 2, L4D2, Payday 2 (eğer 1,85 TL'ye inerse), EA Play 1 Aylık (5,80 TL fakat çok iyi bir fırsat biraz daha biriktirme imkanınız varsa alıp içeriğindeki güzel hikaye oyunlarını bitirebilirsiniz. Bu arada sadece ilk ay 2. aydan sonra 29 TL.) veya Half Life 2. Eğer para kazanmak amaçlı ise indirimlerde Hentai Girl, Zup S ve Zup F ile başlayın.

KS
Uzydandusenorangutan
Yer
Uzay
İndirimlerde Portal 2, L4D2, Payday 2 (eğer 1,85 TL'ye inerse), EA Play 1 Aylık (5,80 TL fakat çok iyi bir fırsat biraz daha biriktirme imkanınız varsa alıp içeriğindeki güzel hikaye oyunlarını bitirebilirsiniz. Bu arada sadece ilk ay 2. aydan sonra 29 TL.) veya Half Life 2. Eğer para kazanmak amaçlı ise indirimlerde Hentai Girl, Zup S ve Zup F ile başlayın.
Para kazanma amaçlı demiştim onlar var zaten bende.

Makaleler
4
Yer
Antalya
Hocam merak ettim ben de. Gerisini o halleder derken tam olarak ne yapıyor? Mesela ekran kartı gücünü mü harcıyor, arkada oyun mu açıyor vs. vs. biraz anlatırsanız çok iyi olur.
Sistem kaynaklarını çok az kullanıyor, oyunlara girmeden sizi oynuyormuş gibi gösteriyor.
VAC korumalı oyunlarda yapmanızı önermiyorum ban riski var.

KS
Uzydandusenorangutan
Yer
Uzay
Yukarı