Steam'den para kazanma

Hocam çok iyi bir mod yapımcısı iseniz bu işten güzel para kazanabilirsiniz. Kendi sitenizi kurar ve hangi oyun veya yazılım modu yapıyorsanız DC gruplarına girer, Instagram üzerinden ilgili topluluklarınıza katılıp reklam vererek modlarınızın satılık olduğunu rahatlıkla duyurabilirsiniz.

Hocam çok iyi bir mod yapımcısı iseniz bu işten güzel para kazanabilirsiniz. Kendi sitenizi kurar ve hangi oyun veya yazılım modu yapıyorsanız DC gruplarına girer, Instagram üzerinden ilgili topluluklarınıza katılıp reklam vererek modlarınızın satılık olduğunu rahatlıkla duyurabilirsiniz.

Gerekirse öğrenirimde wallpaper gibi uygulamaları şimdi önerseniz olur mu mesela Wallpaper'de bir şeyler yapıp satabilir miyim?

Gerekirse öğrenirimde wallpaper gibi uygulamaları şimdi önerseniz olur mu mesela Wallpaper'de bir şeyler yapıp satabilir miyim?
Hocam wallpaper yapabiliyorsanız neden Steam'de satıyorsunuz tasarımlarınız satabileceğiniz bir sürü site var.

Bildiğim kadarıyla o uygulama sadece gönüllü atölye tasarımı kullanıyor. Yani yapan kişi ücretsiz olarak yayınlıyor. Yanlış biliyorsam bilen arkadaşlar uyarsın beni lütfen.

Ağam ben Wallpaper'a para vereni şimdiye kadar görmedim.

Mantıklı aslında. Satış olarak çok tercih edilen değil neredeyse hiç tercih edilen bir alan değil. Genelde Google üstünden masaüstüne kopyalayıp geçilir. Eğer yapabilirse mod işi daha mantıklı aslında.

Wallpaper sitesi aç, içine reklam koy hd için para iste.
Instagram hesabıda oluşturabilirsin. Takipçi kasar reklam alırsın veya hesabı satarsın sana kalmış.

Yeni konular

Geri
Yukarı