RDR 2 2 kere Ultimate Edition almak

Friedhelm

Hectopat
İlk başta Rockstar Launcher'dan RDR2 Ultimate Edition aldım fakat Rockstar'ın yazılımı gerçekten leşmi leş olduğu ve burnumdan getirdiği için Steam'den de Ultimate Edition aldım indirimde ve önceden oynadığım hesabımla kayıt yaptırdım, birebir aynı hesaba girmiş oldum merak ettiğim şey tekrardan Ultimate Edition almam bana faydası dokunurmu Online'da, yani 2 kere o Ultimate ek paketini kullanmış olur muyum yoksa normalini alsam gene aynımı olacak?

Epic Games üzerinden de alırsan triple Ultimate bundle sahibi olacaksın. Arthur jesus christ olacak unicorn altında oyuna hükmeden sen olacaksın kardeşim.

Niye dalga geçiyon soru sordum.

Dalga değil kardeşim keşke ben de alabilsem her yerden. İmrenme diyelim. Ama samimi şekilde cevaplıyorum. Extradan ziyade oyunu Rockstar Social Club hesabına bağlayacağından muhtemelen tek bir oyun hesabı olacaktır. Yani Steam'da ayrı Rockstar'da ayrı olmayacaktır. Bu dediklerim Online kısmı için geçerli. Hikaye modunda zaten verdikleri itemler belli. A iteminden 2X fazla vermeleri çok ihtimal değil.

Geri
Yukarı