Steam'e dolar geldi

Seneye Almanya'da görüşürüz.

Hayat bitti.

Eki Görüntüle 2024466

Ankara'da yaşıyorum, dil Almanca.
1700523574439.jpeg

NFS'yi gördüm şuan bi kalp krizi geçiriyorum.
Keşke Payback'i alaydım. :(
Artık oyun satın alma devri bitti maalesef, bundan sonra bir tek Feign'i alacağım sonbahar indirimlerinde, Türk oyunu olduğu için fiyatı ucuz tutmuşlar zaten istiyordum; bir de Anomaly Agent ucuz fiyattan çıkarsa yine Türk yapımı olduğu için, onu da alırım onun dışında full crack.

Arkadaşlar dereyi görmeden paçayı sıvamayın diye bir söz var. Daha dolara geçeli 1 saat olmadı, 60 dolarları görüp hemen moralinizi bozmayın. Geliştiriciler adamakıllı satış yapmaya devam edebilmek için mecbur bölgesel fiyatlandırma yapacaklardır. Zaten bazı oyunlarda düşmeye başladı, sayfa yeniledikçe güncelleniyorlar. ABD fiyatlarında bırakarak karlılıklarını sürdüremeyeceklerinin farkındadırlar. Sonbahar indirimleri yarın akşam 8'de başlayacak olması lazım. O zamana kadar üç aşağı beş yukarı belli olur kesin fiyatlar diye düşünüyorum.

Çoğu oyunda fiyatlara 5-10 kat zam geldi, 1-2 kat indirseler ne olacak oyunların %95'i birkaç saat öncesine göre büyük oranda zam yemiş olacak sistem oturduğunda da (bu beklenen bir şeydi elbette ve öyle de oldu)

Bundle olarak ATS ve ETS alınca 5 dolar. Zaten 145 TL idi bu bundle, şu an Çek & Slovak oyun firmaları haftası indirimleri var.
ETS yeterince zamlıydı zaten Türk halkı gözünde büyütüyor o oyunu etse etse 30 liralık oyun, dolarla da zamlanmadı zaten haketmediği fiyatta olduğu için.

Yerel fiyatlandırma gelmezse konsol almak daha mantıklı bu arada. 2 bilgisayarı yani masaüstü ve laptopu olanlar ikisinden birini satıp yeni nesil konsol alabilir. Zaten aynı şeye döndü ortalık.
Hocam Amerikadan laptop alma düşüncem vardı. Şuan sadece kasa+Xbox'ı satıp Series X filan mı alsam diyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı