Steam'e Minecraft nasıl eklenir?

edreac

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Bedrock oynamak için kol aldım fakat oyun kolu görmüyor. Epic'teki oyunları kolla oynamak için Epic Launcher'ı Steam'e ekledim, oldu. Fakat Minecraft'ı ekleyemedim.

Merhaba. Bedrock oynamak için kol aldım fakat oyun kolu görmüyor. Epic'teki oyunları kolla oynamak için Epic Launcher'ı Steam'e ekledim, oldu. Fakat Minecraft'ı ekleyemedim.

Kütüphanenize girdikten sonra sol altta oyun ekle yazdığını görürsünüz, oraya tıklayıp Minecraft'ı seçin. Oyunu eklemiş oluyorsunuz.

Kütüphanenize girdikten sonra sol altta oyun ekle yazdığını görürsünüz, oraya tıklayıp Minecraft'ı seçin. Oyunu eklemiş oluyorsunuz.

Öyle olmuyor hocam. Gözükmüyor Minecraft. Göz at kısmından da Minecraft uygulaması vb. gözükmüyor.

Xbox'dan aldınız haliba Xbox'un tanıması lazım.

Hocam kol dandik bir kol Xbox'a tanıtabilir miyim kolu.

Arkadaşlar sorunum bir nevi çözüldü. Microsoft uygulamalarını Steam'e eklemek için bir uwphook adında bir program var onun sayesinde çözdüm sorunu. Fakat Minecraft'ta kol desteği olmadı o sorunuda düzeltirsem buradan iletirim.
1)öncelikle Githup'tan uygulamayı indirmemiz gerekiyor.
Exe olarak indirince Defender uygulamayı açmıyor ZIP olarak indirince sorun olmadı.

2)kurulum işlemi olmadan uygulamayı açablirsiniz.
1668520405777.png1668520429696.png

3)böyle iki tane pencere açılacak.1. pencereyi kapatıp 2. pencereden Steam'e eklemek istediğimiz oyunu seçiyoruz ve sağ alt köşede bulunan "export selected apps to Steam" butonuna tıklıyoruz.

4)Steam yeniden başlatılıyor otomatik olarak. Ardından kütüphaneye eklenmiş oluyor oyun.

Yeni konular

Geri
Yukarı