Steam'in dolar politikası sonrası ne olacak?

snageX

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Steam bildiğiniz üzere Türkiye pazarından çekiliyor ve kendi para birimleri olan dolar ile satış yapmaya başlayacak yakın zamanda (20 Kasım). Öncelikle bu hareketi ben doğru buluyorum çünkü bizim hükümetimizin ekonomi politikasına yeterince şans tanıdılar, geç bile kalmışlardı. Bundan sonraki süreçte olacağını düşündüğünüz ve alınması gereken oyunlar sizce nelerdir? Tabii bunun cevabı herhangi biri bile olabilir çünkü fiyatlar ciddi manada uçacak fakat kesin almayı düşündüğünüz oyunlar var mı? GTA 6 4000TL'ye çıkacakmış konuları da ayrıca sanırım şaka olmaktan çıktı bu sayede.

Steam bildiğiniz üzere Türkiye pazarından çekiliyor ve kendi para birimleri olan dolar ile satış yapmaya başlayacak yakın zamanda (20 Kasım). Öncelikle bu hareketi ben doğru buluyorum çünkü bizim hükümetimizin ekonomi politikasına yeterince şans tanıdılar, geç bile kalmışlardı. Bundan sonraki süreçte olacağını düşündüğünüz ve alınması gereken oyunlar sizce nelerdir? Tabii bunun cevabı herhangi biri bile olabilir çünkü fiyatlar ciddi manada uçacak fakat kesin almayı düşündüğünüz oyunlar var mı? GTA 6 4000TL'ye çıkacakmış konuları da ayrıca sanırım şaka olmaktan çıktı bu sayede.

Gabe bu zamana kadar kuru 2 TL'den tuttu dolar 20 olsa da millet 10 dolara alırken biz 20 liraya alıyorduk yani 1 dolara veya 1.2 dolara falan. İyi dayandılar vallahi, kuru arttırsalar da artık dolar belli değil arttıkça artıyor arttıkça artıyor adamlar da saldılar. Ben de doğru buluyorum.
Almayı düşündüğüm oyunlar şöyle;
Battlefield 1
Batman Arkham Collection.
The Forest.
Slime Rancher.
Welcome the Game 1 ve 2
Forza Horizon 4
Kingdom Come: Deliverance.
Call of Duty Ghosts.
Dying Light.
Don't Starve Together.
Feign.
Ghostrunner.
Green hell.
L4D2.
The Long Dark.
Metro serisi.
Outlast serisi.
Portal serisi.
Postal serisi.
Serious Sam serisi (özellikle 4)
Subnautica serisi.
Sniper Elite V2.
The Walking Dead.
The Witcher serisi.

Şu halimize bak oyun ya oyun sadece bir eğlence aracı ve bunu bile pahalılaştıracaklar ülke iyice buna döndü vallahi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı