Steam'in USD'ye geçince bir daha oyun alamayacağını düşünenler

Livo

Decapat
Makaleler
2
Her oyunun fiyatı 50 lira 100 lira artacak diye bir şey yok, fiyatı aynı kalan hattan ucuzlayan oyunlar bile olabilir. Epic Games ücretsiz oyunlar veriyor artı olarak ucuza veriyor, arayüz yavaş çöp yavaş olabilir katılıyorum ama en azından Steam'den ucuz. Steam'i izleyebilirler bu yolda ama ücretsiz oyun vermeyi bırakacaklarını sanmıyorum. Sizin düşünceleriniz neler?

Son düzenleyen: Moderatör:
Son kez alacaklar sonra Steam kapanacak gibi davranıyorlar.

Vah vah, Steam dolara geçiyormuş, başımıza taş yağacak.

1700261476969.png

Bence Güney Asya Doları fiyatlarına benzer, belki de aynı olacak. O da zaten şu anki çıkan yeni oyunların fiyatları ile hemen hemen aynı. Sadece, 20-30 liraya oyun kalmayacak gibi duruyor, o yüzden mesela o tür oyunlar alınmalı. 1100 liralık oyun için heyecana gerek yok, yine aynı fiyatlarda olacak o.

Bence güney Asya fiyatlarına benzer, belki de aynı olacak. O da zaten şu anki çıkan yeni oyunların fiyatları ile hemen hemen aynı. Sadece, 20-30 liraya oyun kalmayacak gibi duruyor, o yüzden mesela o tür oyunlar alınmalı. 1100 liralık oyun için heyecana gerek yok, yine aynı fiyatlarda olacak o.

Baldur's Gate 3 RDR2 falan gösteriyorlar bana gösteriş gibi geldi bir tıkta.

Son kez alacaklar sonra Steam kapanacak gibi davranıyorlar.

Ya hocam parası olan gene alır. Mesela ben 50 TL altı oynayabileceğim bütün oyunları aldım. Ucuz oyun kavramı kalmayacak. 200 TL'den fazla para vermiyordum ben oyunlara artık benim gibiler alamayacak, ha param yok diye mi almıyorum yok, ama Online oyunlar daha zevkli olduğundan 5-6 saatlik oyuna 1 k veresim gelmiyor.

Ya hocam parası olan gene alır. Mesela ben 50 TL altı oynayabileceğim bütün oyunları aldım. Ucuz oyun kavramı kalmayacak. 200 TL'den fazla para vermiyordum ben oyunlara artık benim gibiler alamayacak, ha param yok diye mi almıyorum yok, ama Online oyunlar daha zevkli olduğundan 5-6 saatlik oyuna 1 k veresim gelmiyor.
Epic vermiyor mu bunları daha ucuza.

Epic'deki kütüphaneyi sürekli unutuyorum. Yaklaşık 50 tane oyun almışımdır Steam'den, Online oyun oynamaktan zaman kalmıyor çıldıracağım cidden oynayasım var ama oynayamıyorum.

Ben Dead calls alacaktım Epic'ten Game Pass geldi 6 liraya oradan bitireceğim mesela Steam'in kulu köpeği olmaya gerek yok.

Baldur's Gate 3 RDR2 falan gösteriyorlar bana gösteriş gibi geldi bir tıkta.

Bu tarz oyunları alıp sepetini gösterenlere dedim zamdan önce aldım sepet iyi mi vs.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı