Steam'in Yüklü Oyunları Tekrar İndirmesi

Sorunu çözdüm aynı sorunu yaşayan arkadaşlar olursa steam klasöründeki oyunların olduğu dosyaları (gta 5 csgo ) gibi oyunları yerel disk C içinde herhangi bi yere taşısınlar sonra steami silip tekrar kurun kurduktan sonra steamin klasörü oluşmamış olucak steamdan herhangi bi oyun indirip iptal edin steamin kurulu olduğu yerde common adında bi dosya oluşucak oyunları o dosyaya taşıyın sorun çözülüyor

Aynı sorundan dolayı yaklaşık 550GB indirme yapmak zorunda kaldım. Çözümü varsa mutlaka herkese söyleyin boşu boşuna vakit kaybı olmasın.

Aynı sorundan dolayı yaklaşık 550GB indirme yapmak zorunda kaldım. Çözümü varsa mutlaka herkese söyleyin boşu boşuna vakit kaybı olmasın.

Çözümü var, oyunları yerel disk C'de random bir yere taşıyın. Steam'i komple silip tekrar yükleyin sonra oyunları Steam'in dosyasına taşıyın düzeliyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözümü var, oyunları yerel disk C'de random bir yere taşıyın. Steam'i komple silip tekrar yükleyin sonra oyunları Steam'in dosyasına taşıyın düzeliyor.
C diski SSD ve 120GB yer var sadece. Maalesef böyle bir şey yapma şansım yoktu ve yükledim. Zaten iş işten geçti.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı