SteamOS 3 çıktı mı?

Norx

Hectopat
Makaleler
6
Yer
İzmir, Türkiye
2022 yılının Şubat ayında yayınlanacaktır. Arama yapmak çok zor değil :(
1642589166118.png

Norx

Hectopat
Makaleler
6
Yer
İzmir, Türkiye
Daha Google'yi açıp bir iki kelime yazmadan konu açmak bana mantıksız geliyor keşke önce biraz bakınsanız.
Konu açmak için açılmış. Bir de bunu onaylayan moderatörler var, keşke onaylamayıp bildirim olarak nedenini belirtseler kişiye.

KS
KS
Hamza Ensar Sağlam
Makaleler
12
Yer
Ankara
2022 yılının şubat ayında yayınlanacaktır. Arama yapmak çok zor değil :(
Eki Görüntüle 1274743

Daha Google'yi açıp bir iki kelime yazmadan konu açmak bana mantıksız geliyor keşke önce biraz bakınsanız.

Konu açmak için açılmış. Bir de bunu onaylayan moderatörler var, keşke onaylamayıp bildirim olarak nedenini belirtseler kişiye.

Arkadaşlar normalde bir sürü soru sormuştum. Ama bir konuda birden fazla soru sormak adı altında uyarı yedim. Moderatörler böyle düzenlemişler konu mesajımı ne yapayım?
@barisyg @Heyotakire peki Steam OS'un LibreOffice ve Discord ile uyumu var mı? Kurabiliyor muyuz? Ek olarak sorunu var mı? Ona göre kurmayı düşünüyorum.

kozmonot02

Decapat
Yer
mersin/tarsus
Arkadaşlar normalde bir sürü soru sormuştum. Ama bir konuda birden fazla soru sormak adı altında uyarı yedim. Moderatörler böyle düzenlemişler konu mesajımı ne yapayım?
@barisyg @Heyotakire peki Steam OS'un LibreOffice ve Discord ile uyumu var mı? Kurabiliyor muyuz? Ek olarak sorunu var mı? Ona göre kurmayı düşünüyorum.

Elbette kurabilirsin sonuçta oda bir Linux dağıtımı diğerlerinde yapabiliyorsan (yapılıyor) bunda da yaparsın.

blamenvidia

Decipat
Makaleler
3
SteamOS kurmanızı önermiyorum ben. Bahsettiğin programları kurarsın ancak SteamOS çok eski. Debian'ın güncel sürümünden 2 sürüm öncesinin üstüne inşa edilmiş bir sistem.

Yukarı