Steamx kullanırken envanterimdeki kartlar satıldı

mehmet13243

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar steamx kullanmaya başlayalı birkaç gün oldu. Kart düşürüp satarak para biriktiriyordum. 100 TL civarında para hesabında duruyordu. Bu akşam üzeri kontrol için Steam'e girdiğimde paramın gittiğini gördüm cüzdan geçmişine bakınca DotA2'den 30-40 kuruşluk kartları 40-50 TL'ye alındığını gördüm. Param gitti elimde sadece kuruşluk kartlar kaldı. Öncesinde iddle daddy kullanıyordum. Hiçbir sorun ile karşılaşmamıstım. Steamx kullanmayın kullandırmayın.

İlgili fotoğraflar.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023-05-24-22-41-51-296_com.valvesoftware.android.steam.community.jpg
    Screenshot_2023-05-24-22-41-51-296_com.valvesoftware.android.steam.community.jpg
    62,7 KB · Görüntüleme: 72
  • Screenshot_2023-05-24-22-38-58-532_com.valvesoftware.android.steam.community.jpg
    Screenshot_2023-05-24-22-38-58-532_com.valvesoftware.android.steam.community.jpg
    72 KB · Görüntüleme: 81
Kontrol ettim oluşturulmuş. İptal ettim

Mobil guard vardı
Mobil guarda onay vb gelmedimi?

Hesap çaldıklarında genelde hesapta bir işlem yapmazlar sadece apiyi düzenlerler ve o api sayesinde tüm tradelerini yönetir bir siteye veya bir yere girdiğinde şifre isterse asla girme.

(Benim arkadaşımın 1300 tl lik skinini böyle çaldılar :))

Mobil guarda onay vb gelmedimi?

Hesap çaldıklarında genelde hesapta bir işlem yapmazlar sadece apiyi düzenlerler ve o api sayesinde tüm tradelerini yönetir bir siteye veya bir yere girdiğinde şifre isterse asla girme.

(Benim arkadaşımın 1300 tl lik skinini böyle çaldılar :))
Onay gelmedi. Aslında bunu biliyordum fakat uygulamayı kullanacağım zaman hiç aklıma gelmemişti. Teşekkür ederim

Geçmiş olsun hocam neyse ki daha büyük bir olay olmamış tekrardan geçmiş olsun
Evet doğru, o kartlara pazarda baktım 1000 TL ye de satılan olmuş biz küçük balığız 😅
Sağolasın

Onay gelmedi. Aslında bunu biliyordum fakat uygulamayı kullanacağım zaman hiç aklıma gelmemişti. Teşekkür ederim
Steame yeni bir yöntem eklendi bu tarz dolandırıcılığı önlemek amaçlı mesela o para daha büyük bi para olsaydı o para beklemede olarak gösterirdi ve adama gitmezdi mesela 20 kuruşluk bir itemi birisi 100 tl ye alınca steam bu işte bir şey var diyor ve parayı hemen karşı tarafa teslim etmiyor.

Steame yeni bir yöntem eklendi bu tarz dolandırıcılığı önlemek amaçlı mesela o para daha büyük bi para olsaydı o para beklemede olarak gösterirdi ve adama gitmezdi mesela 20 kuruşluk bir itemi birisi 100 tl ye alınca steam bu işte bir şey var diyor ve parayı hemen karşı tarafa teslim etmiyor.
Bunu açmam felan gerekmiyor heralde ya da alt limit felan olabilir tek seferde almak yerine çift mesai yapmış arkadaş

Idle Master kullan uzun zamandır kullanıyorum hiç sıkıntı yaşamadım.
Bende ortalama bir süre kullanmıştım arka planda kapandığı için sorun oluyordu. Steamx bulutta oynattığı için aksama olmuyor o yüzden denemek istemiştim

Yeni konular

Geri
Yukarı