SteelSeries Apex 3 alınır mı?

Oyun oynamayı seviyorum. E-spor ile ilgilenmiyorum.
COOLER MASTER CK550 V2 Red Switch Türkçe RGB Mekanik Gaming Klavye | ITOPYA
Hocam hem ışıklandırmaları şık ve güzel hem de switchleri kaliteli bilek desteği olarakda mıknatıslı değil kendiniz ayarlıyorsunuz ve gayet güzel öneririm Cooler master ck550 yi hemde red switch olduğu için sessiz isterseniz gene de bir uzun kullanım inceleme videolarını izleyebilirsiniz.

Son düzenleme:
COOLER MASTER CK550 V2 Red Switch Türkçe RGB Mekanik Gaming Klavye | ITOPYA
Hocam hem ışıklandırmaları şık ve güzel hem de switchleri kaliteli bilek desteği olarakda mıknatıslı değil kendiniz ayarlıyorsunuz ve gayet güzel öneririm Cooler master ck550 yi hemde red switch olduğu için sessiz isterseniz gene de bir uzun kullanım inceleme videolarını izleyebilirsiniz
Çıta giderek yükseliyor :D

Benim merak ettiğim konu, mekanik-hisli klavyeler (membran) ile hakiki mekanik klavyelerin ömür farkı çok olur mu? Valla ben 5 yıldır bu klavyeyi kullanıyorum. Bu klavye dayandı ise çok fark edeceğini düşünmüyorum şahsen.

Hocam MSI kaliteli bir marka ve kolay kolay iletme gibi sorunlar yaşacağınızı düşünmüyorum. Cooler master de aynı şekilde switch leri çok kaliteli ve rahat 4 5 yıl gider diye düşünüyorum.

Neden yurt dışı düşünmüyorsunuz? Yurt içinden 600 TL'ye bu kadar kaliteli bir ürün alamazsınız. Garanti ve geliş süresi (15-20 gün genellikle) sizin için çok aşırı büyük etkenler değilse MK61 alın bence ama illa yurt içi diyorsanız bu da işinizi görecektir.

Benim merak ettiğim konu, mekanik-hisli klavyeler (membran) ile hakiki mekanik klavyelerin ömür farkı çok olur mu?

Olur. Mekanik klavyeler yapıları itibarıyla daha dayanıklı ve hissiyat anlamında da daha tatmin edicilerdir.

Yeni konular

Geri
Yukarı