SteelSeries Apex 3 TKL alınır mı?

Benim şuan kullandığım klavyenin piyasa değeri 1600TL ama ben 1k'ya aldım. Sıfır güvenlik bantlı ,faturalı, garantili.

İkinci elde doğru düzgün bir ürün ve satıcı bulmakla uğraşmak istemiyorum alıp bu konuyu kapatmak istiyorum neyse memnunsanız ben de alacağım ve size bir şey sormak istiyorum tuşları nasıl bastığınızda güzel bir his veya güzel bir ses çıkıyor mu (benimkisinin sesi takatak diye çıkıyor umarım bu klavyede öyle bir sorun yoktur)
Klavye sesi tok ve çok soft. O konuda bir şüpheniz olmasın.

Hocam mekanik şart değilse bile Apex 3'e bu para verilmez. Daha uyguna aynı yapıda olan HyperX gibi markaların klavylerine yönelebilirsiniz.

HyperX'e de bakarım şimdi.

Hocam mekanik şart değilse bile Apex 3'e bu para verilmez. Daha uyguna aynı yapıda olan HyperX gibi markaların klavylerine yönelebilirsiniz.

Şöyle iki tane klavye buldum rica etsem bakabilir misiniz?

Benim şu an kullandığım klavyenin piyasa değeri 1600TL ama ben 1K'ya aldım. Sıfır güvenlik bantlı, faturalı, garantili.

Klavye sesi tok ve çok soft. O konuda bir şüpheniz olmasın.

Sağ olun başka bir klavye bulamazsam kesinlikle Apex 3 alacağım.

@RetR0_Z iki klavyeyi de bilmiyorum hocam. Önerebileceğim bazı klavyeler vardı fakat 1500-2000 olmuş onlar da. Yeni bir konu açarsanız piyasa hakkında daha güncel bilgisi olanlar size yardımcı olur.

Birazdan Apex 3 HyperX ve Cooler Master'ın olduğu bir konu açacağım görüşmek üzere.

@RetR0_Z iki klavyeyi de bilmiyorum hocam. Önerebileceğim bazı klavyeler vardı fakat 1500-2000 olmuş onlar da. Yeni bir konu açarsanız piyasa hakkında daha güncel bilgisi olanlar size yardımcı olur.

Öneriniz için teşekkürler bir arkadaş sayesinde attığım linklerden Cooler Master'ın klavyesini aldım red Switch güzel bir mekanik klavye.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı