SteelSeries Apex 3 TKL "PrtSc" tuşu yok

Wolveys

Decapat
Daha fazla  
SteelSeries Apex 3 TKL klavyesini almıştım fakat klavyede ekran görüntüsü alma tuşu yok, FN tuşu yok. Nasıl ekran görüntüsü alabilirim ve FN tuşunun işlevini gören bir tuş var mı klavye üzerinde?

Son düzenleyen: Moderatör:
Maalesef ekran görüntüsü tuşu yok. SteelSeries Engine'dan makro ayarlayabilirsiniz. Bu arada sağdaki CTRL ve Windows tuşunun arasındaki SteelSeries logolu tuş FN tuşu oluyor.

Daha kolay bir yolu yok mu? Oyun içindeyken zor oluyor.

Farklı bir uygulama kullanmak istemiyorsanız ve Print Screen tuşunuz yoksa Win+Shift+S yapmaktan başka yolu yok.

FN tuşunun işlevini gören bir tuş var mı klavye üzerinde?
1655122997592.png

Bu tuş, FN tuşu. Kullanmadığın herhangi bir tuşu yazılım üzerinden PrtSc olarak atayabilirsin.
1655123088390.png

Farklı bir uygulama kullanmak istemiyorsanız ve Print Screen tuşunuz yoksa Win+Shift+S yapmaktan başka yolu yok.
Var. Yazılımdan klavyeye tuş ataması yapmak.

Yazılımın arayüzünü anlamak ve kullanabilmek için üst düzey bir çaba sarf etmeye gerek yok. Biraz kurcalayınca buluyorsunuz. Yine de görsel paylaşayım.
Eki Görüntüle 1776500
Eki Görüntüle 1776505
Hocam yeni bir konu açmak istemiyorum, bu konuda bilgilisin umarım şu an çevrimiçisindir. Benim klavye APEX 3 TKL aynı şekil ama klavyedeki en gereksiz tuş sence hangisi? Ona PrtSc atayacağım.

Geri
Yukarı