Steelseries Apex M400 vs JD 610

Steelseries Apex M400 vs JD 610

• James Donkey 610 - 200 TL

Oy: 0 0,0%
  • Steelseries Apex M400 - 250 TL

Oy: 15 100,0%

• Oy verenlerin toplamı
    15

Slmnbrknk

Hectopat
Daha fazla  
İndirimlerde 130 TL'ye Steelseries Apex 100 alacaktım fakat, M400'ün fiyatını görünce bir duraksadım ve bütçemi arttırmaya karar verdim. Sizden tavsiye istiyorum. Daha önceden kullandığım ürünleriyle Steelseries kalitesini biliyorum. Fakat Steelseries'te RGB özelliği yok JD 610'a nazaran. Ayrıca JD 610 50 TL daha ucuz. Ama daha öncesinde hiç JD ürünü kullanmadım. Siz olsanız hangi tarafı seçerdiniz ve niçin seçerdiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Apex M400 almış bulunmatayım. Performansı beklediğim gibi. Fakat daha önce mekanik klavye kullanmadığım için yay sesi rahatsız edici düzeyde. Kulaklık takınca giderilebilir bir ses. Bu klavyeyi 250 TL'ye almak iyi oldu benim açımdan. Teşekkürler.

Apex M400 almış bulunmatayım. Performansı beklediğim gibi. Fakat daha önce mekanik klavye kullanmadığım için yay sesi rahatsız edici düzeyde. Kulaklık takınca giderilebilir bir ses. Bu klavyeyi 250 TL'ye almak iyi oldu benim açımdan. Teşekkürler.
Bende dolar tam patlamadan önce iyi fiyata Cherry MX buldum. Yoksa bunu alacaktım. Hayırlı olsun.

apex400 almayı düşünüyorum çok ses çıkarıyor mu ? Eğer çıkarıyorsa almayacağım

apex400 almayı düşünüyorum çok ses çıkarıyor mu ? Eğer çıkarıyorsa almayacağım
İnternetten ses testlerine bakabilirsiniz. Şöyle diyeyim: bastığınız zaman red switch kadar az ses çıkartmıyor fakat blue switch kadar da fazla ses çıkartmıyor. Yani red ve blue switch'in ortası bir sese sahip. Basım hissi oldukça iyi. Basarken insan rahatlıyor diyebilirim :D Bunlar dışında tuşlara basıldığı zaman yakında duruyorsanız yay sesi eğer alışık değilseniz rahatsız edici bir biçimde geliyor. Ben alışık olmadığım için rahatsız edici bir düzeyde yay sesi. Fakat kulaklık taktığınızda ve oyun oynarken bu yay sesini duymuyorsunuz. Tavsiye ederim. Gameekstra'da 250 TL'ye ucuz denebilcek bir fiyatta. Özellikle 250 TL'ye gerçek ve kaliteli bir mekanik klavye bulmak ülkemizin şartlarında baya zor.

İnternetten ses testlerine bakabilirsiniz. Şöyle diyeyim: bastığınız zaman red switch kadar az ses çıkartmıyor fakat blue switch kadar da fazla ses çıkartmıyor. Yani red ve blue switch'in ortası bir sese sahip. Basım hissi oldukça iyi. Basarken insan rahatlıyor diyebilirim :D Bunlar dışında tuşlara basıldığı zaman yakında duruyorsanız yay sesi eğer alışık değilseniz rahatsız edici bir biçimde geliyor. Ben alışık olmadığım için rahatsız edici bir düzeyde yay sesi. Fakat kulaklık taktığınızda ve oyun oynarken bu yay sesini duymuyorsunuz. Tavsiye ederim. Gameekstra'da 250 TL'ye ucuz denebilcek bir fiyatta. Özellikle 250 TL'ye gerçek ve kaliteli bir mekanik klavye bulmak ülkemizin şartlarında baya zor.

Dostum cevabın için çok teşekkürler, Sennheiser gsp 300 kulaklıkla kullanacağım. Gameekstra'dan siparişi verdim senin de dediğin gibi apex100 alıcaktım, biraz daha çıkıp bunu almak daha mantıklı geldi, umarım hoşumuza gider. Saygılar :)

Dostum cevabın için çok teşekkürler, Sennheiser gsp 300 kulaklıkla kullanacağım. Gameekstra'dan siparişi verdim senin de dediğin gibi apex100 alıcaktım, biraz daha çıkıp bunu almak daha mantıklı geldi, umarım hoşumuza gider. Saygılar :)
Bro benim hoşuma gitti. Klavye malzemesinin kalitesini cidden hissettiriyor. Daha önce hiç mekanik klavye kullanmadığım için bende bağımlılık yaptı. Sürekli tuşlara basasım geliyor :D Umarım sen de beklediğim performansı alırsın.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı