SteelSeries Apex Pro mini RGB renkleri doğru değil

Ahmet00099

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar yaklasik 10 ay once SteelSeries Apex Pro mini satin aldim (https://www.mediamarkt.com.tr)dan.
Q harfi RGB sorunu olustu ne yapabilirim?

Ornek.

Klavye Full mavi iken Q harfi suluk mavi gosteriyor.
Hepsi mor ise Q harfi kirmizi.
Hepsi pembe ise Q harfi gene kirmizi

Ama kirmizi yapinca normal.

Sanirim aldigimdan beri neredeyse Full mavi olarak kullandim ne yapabilirim şu an Q icin.

Mavi led hasar görmüş anlaışlan.
yapcak birsey var mi hocam

Mavisi sıkıntılı renginin diğerleriyle uyuşması için mavi içermeyen renkte kullanacan yapacak bir şey yok.

Normald boyle bir şeyin olmamasi lazim cunku arkadasimdada var 2 yıldır kullaniyor herhangi bir RGB sorunu olusmadi onda bende neden oldu ( tek renk kullaniyor oda kirmizi )

Garantiye gönder, ugrasma.
yukarda yazdigim 11-20 gun arasi dedigi icin yedek klavyemde olmadigi icin beklemek istemiyorum buraya yazma nedenim belki hasar gormemistir ( guncelleme, yada herhangi bir ayardan sonra tekrar eskisi gibi olabilir diye dusundum ) * her 2-3 ayda bir guncelleme geliyor klavyeye*

Yapacak bir şey var mi hocam.

Normald boyle bir şeyin olmamasi lazim cunku arkadasimdada var 2 yıldır kullaniyor herhangi bir RGB sorunu olusmadi onda bende neden oldu ( tek renk kullaniyor oda kirmizi.

Vallaha bilmiyorum belki Q tuşuna sert darbe geldi ya da yani bunlar elektronik cihazlar sağı solu belli olmuyor.

Geri
Yukarı