Elektronik SteelSeries Apex Pro TKL 2700 TL!

Klavyeyi satın aldım fakat OLED'deki yanma dediğiniz kısım aklıma takıldı. Açıklayabilir misiniz?
Görüntü ekranda daima şeffaf şekilde hayalet gibi kalıyor. Oled tvlerdeki yanma sorununu kastediyor. Tv yanması dediğimiz olay gibi düşünün, bir görüntü uzun süre sabit bir şekilde oynatılıyor ve artık ekrandan hiçbir zaman kaybolmuyor. Pikseller yanıyor yani. Oled burn nedir yazarsanız internette daha anlaşılır açıklama bulabilirsiniz. Yani klavye ekranında aynı dosyayı uzun süre kullanmayın demiş mesela aynı gifi.

Görüntü ekranda daima şeffaf şekilde hayalet gibi kalıyor. OLED TV'lerdeki yanma sorununu kastediyor. TV yanması dediğimiz olay gibi düşünün, bir görüntü uzun süre sabit bir şekilde oynatılıyor ve artık ekrandan hiçbir zaman kaybolmuyor. Pikseller yanıyor yani. OLED burn nedir yazarsanız internette daha anlaşılır açıklama bulabilirsiniz. Yani klavye ekranında aynı dosyayı uzun süre kullanmayın demiş mesela aynı GIF'i.

Ben şu an GPU ve CPU sıcaklıklarını gösteren ekranı koydum. Sık sık değişiyor yani umarım yanma olmaz. Teşekkürler bilgilendirme için.

Bu klavye Apex Pro, oled ekran yanmış.
Screenshot_20230329-014828_Reddit.jpg

İncelemesini izledim fakat nedense çok çirkin geldi bana. ASUS ROG STRIX Scope RX TKL Wireless Deluxe modeli hem kablosuz hem 2300 TL bence daha mantıklı.
Steelseries alacaktım bu mesajınla birlikte asus aldım. Aşırı memnunum. Teşekkürler tekrardan. Tereddütte olanlara kesinlikle tavsiyemdir. Tok ve çok keyifli bir klavye. Son zamanlarda bir çok klavye değiştirdim. Hatta yine asus'un nx switchli klavyesini denedim ama bu gerçekten başarılı olmuş.

SteelSeries alacaktım bu mesajınla birlikte ASUS aldım. Aşırı memnunum. Teşekkürler tekrardan. Tereddütte olanlara kesinlikle tavsiyemdir. Tok ve çok keyifli bir klavye. Son zamanlarda birçok klavye değiştirdim. Hatta yine ASUS'un nx Switch'li klavyesini denedim ama bu gerçekten başarılı olmuş.

Güle güle kullanın zamlanmış şu an fiyatı. :)

Geri
Yukarı