Elektronik SteelSeries Apex Pro TKL 2799 TL

Çarşamba günü bu fiyattaydı satın almıştım. Tekrar indirime girmiş, henüz elime ulaşmadığı için klavye için yorum yapamıyorum fakat fiyat çok iyi.

Merhaba ürünü dün akşam gördüm yarın indirimde alırım dedim ama sabah kalktığımda indirim bitmişti acaba tekrardan indirime yakın bir tarihde girer mi veya en yakın ne zaman fiyatı düşer sizce?

Merhaba ürünü dün akşam gördüm yarın indirimde alırım dedim ama sabah kalktığımda indirim bitmişti acaba tekrardan indirime yakın bir tarihde girer mi veya en yakın ne zaman fiyatı düşer sizce?
Amazon Prime indiriminde tkl olmayan tam sürümü 3999TL. İtopya sağı solu belli olmaz geçen hafta 3000TL idi yetişemedim bu hafta 2800 oldu. Takip etmek lazım.

Şuan tekrar indirimde. Elime ulaştı, tek hoşuma gitmeyen şeyi kablosu oldu. En azından örgü kablo olabilirdi.

@Zynixx

Son düzenleme:
Amazon Prime indiriminde TKL olmayan tam sürümü 3999TL. İtopya sağı solu belli olmaz geçen hafta 3000TL idi yetişemedim bu hafta 2800 oldu. Takip etmek lazım.

Şu an tekrar indirimde. Elime ulaştı, tek hoşuma gitmeyen şeyi kablosu oldu. En azından örgü kablo olabilirdi.

@Zynixx

Geri dönüşünüz için teşekkür ederim bende sizin mesajınızı görmeden önce bir bakayım dedim her gün düzenli bakarım ama maalesef ben bursa da oturuyorum ve ürün mağaza satışına açılmış yine alamayacağım galiba :(

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı