Elektronik SteelSeries Apex Pro TKL 2799 TL

matadoria

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Hatay :)
Daha fazla  
Meslek
Electrical Automation
Profil Kapağı
1525868904
Çarşamba günü bu fiyattaydı satın almıştım. Tekrar indirime girmiş, henüz elime ulaşmadığı için klavye için yorum yapamıyorum fakat fiyat çok iyi.

Cikarilabilir kablo olmamasi ve kendi kablosunun asiri kalin olmasi sebebiyle aldiktan 2 hafta sonra satmistim. Kablo sorun degilse gercekten cok iyi bir klavye. Switchleri resmen yagli gateron yellow pro switchlerden daha kaygan ve akici. Stableri de yagladiniz mi tadindan yenmez. RGB'si de cok şık. Bu fiyata alinir kanimca.

Cikarilabilir kablo olmamasi ve kendi kablosunun asiri kalin olmasi sebebiyle aldiktan 2 hafta sonra satmistim. Kablo sorun degilse gercekten cok iyi bir klavye. Switchleri resmen yagli gateron yellow pro switchlerden daha kaygan ve akici. Stableri de yagladiniz mi tadindan yenmez. RGB'si de cok şık. Bu fiyata alinir kanimca.
Kablo kalınlığının ne gibi dezavantajı olur hocam?

Kablo kalınlığının ne gibi dezavantajı olur hocam?
Masada sık sık hareket ettiriyorsaniz zor oluyor. Ayrica kasaniz yakinsa cok kaba duruyor. Onun disinda herhangi bir dezavantaji olacagini sanmiyorum. Ben surekli hareket ettiriyorum oyun oynarken, ondan rahatsiz etti beni.

Benim Corsair klavyenin kablosundan daha kalın ve sert olamaz. :D Dostum araştırmalarım sonucunda bu klavyeyi aldım. 2020 modeli 2023 modelinden daha iyiymiş okuduğum inceleme ve karşılaştırmalara göre. Ama sen söyleyene kadar kablo olayı hiç aklıma gelmemişti, bakmamıştım bile. Benim için problem yok, yedek olsun diye aldım aslında. TKL tarzım değil ama merakımdan ve hoşuma gittiğinden almak istedim. Corsair K70 TKL daha çok hoşuma gitmişti ama bu klavye hem daha kaliteli hem daha ucuz. Bu markaya tövbeliydim bu klavye ile tövbeyi bozduk bakalım umarım pişman olmam. :)

Keycap olayı nedir dostum? Sadece kozmetik mi yoksa bir işlevi var mı? Alınmalı mı sence?
ABS plastik keycaps kullanan bir klavyeden PBT plastik - doubleshot inject bir keycaps'e geçiş yapmak kalite ve hissiyat açısından fark yaratıyor. Terleme olayını azaltır, tuşların silinme süresini arttırır, dokunma hissini iyileştirir, pudding bir keycaps ise de RGB'den faydalanma ve keyif oranını oldukça fazla arttırır. Apex Pro için zaten kaliteli bir PBT plastik kullandıklarından pudding avantajı için değişim yapılır yalnızca.

Yeni konular

Geri
Yukarı