SteelSeries Apex Pro TKL alınır mı?

Bütçe
2000
Arkadaşlar Apex Pro TKL var elimde sorularınız varsa yardımcı olabilirim.

Hocam metal kalitesi-Switch'ler nasıl bir de abs keycaps olmaları sorun oluyor mu ben alırken bir prismcaps de düşünüyorum yanına. Aynı zamanda bilek desteği güzel hissettiriyor mu sağlamlık hissi nasıl yani aynı şekilde klavyeyi bükmeye çalışınca bir ses gelıyor mu?

bende g815de var metal kalitesi olarak o daha iyi. Abs keycaps olması sorun olmuyor hissiyat güzel. primcapsde aldım ben ama şu an takmadım. bilek desteği fena değil daha iyileri var. klavye bükülmeyecek kadar sağlam. kaliteli öyle kırılmayaz yani yumruk atsan da sağlam.

https://www.amazon.com.tr/Steelseri...ocphy=1012782&hvtargid=pla-832195208817&psc=1
alınır mı sizce? Bütçem 2000 TL. QCK Prism 3 XL mouse pad ve Arctis 1 Wireless kulaklığım var, ayrıca aralıkta Prime Wireless almayı düşünüyorum bir de üzerine Apex Pro TKL alırsam... En iyi klavye diyorlar, dedikleri kadar var mı?

Hocam bence gereksiz pahalı bir klavye.

Almanı tavsiye etmem, 2 tane aldım arka arkaya, ilki yay sesli olduğu için. 2.si de aynı olunca üründe kronik sorun olduğunu farkettim. Hissiyat muhteşem ama yay sesi 2-3 tuştada yok en az 6-7 tuşta ikisindede.

Geri
Yukarı