SteelSeries Apex Pro TKL alınır mı?

Yanlış bilgi
Alınır omnipoint swich var farkı var mı evet İtopya da şu an 3099 TL.
Pro ile TKL arasında fark yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yanlış bilgi
Fiyatı sorun değilse alınır ama piyasadaki diğer ürünlere göre pahalı kaldığı kesin.
Pro ile TKL arasında fark yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
2 ms gecikme süresi varmış, oldukça iyi. Fiyatı konusuna bir şey diyemiyorum ama alınır.

Hocam Apex Pro çok başarılı bir klavye. Numpad tarafını kullanmıyorsan TKL model almanı öneririm. Eklemek isterim ki TKL model klavyelere alışınca numpad olan klavyeler büyük gelmeye başlıyor ve arada fareyi vurabiliyorsun.

TKL modeli daha küçük numpad yok. SS Apex 7 , 2 seneye yakın kullandım. Ciddi kaliteli ürün parasını sonuna kadar hakediyor. Kasası uçaklarda kullanılan malzemeden yapılmış daha ne olsun :)

Maddiyat varsa alınır apex pro,yla fiyatlar yakınsa apex pro al gene de ben de bir bakayım fiyatına.

Pro ile TKL arasında fark yok me demek hocam? Pro dediğiniz modelin adı, TKL ise numpad kısmının olmadığını belirtiyor. Arada numpad farkı var.

TKL ile Pro versiyonu arasında boyut farkı olduğunu herkes biliyor. Arkadaşta onu bilerek sormuştur diye düşündüm. Bu yüzden boyutları dışında bir fark var mı şeklinde anladım soruyu. Durduk yere uyarı da aldık üzüldüm sabah sabah.

Yeni konular

Geri
Yukarı