SteelSeries Arctis 1 nasıl takılır?

bayanmayanbay

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar kardeşimden SteelSeries Arctis 1 kulaklık aldım.
Kulaklığın girişi tek 3.5mm jak ama içerisinden bir tane de uzatma kablosu çıkıyor. Onu takınca Mic ve kulaklık olarak 2 jak girişi oluyor. Ben bunu kasamın arkasındaki girişlere takıyorum. Masamdaki 2+1 Creative hoparlörü de kasamın önündeki jak girişine takıyorum ama ne yaparsam yapayım ya kulaklığımın Mic'i çalışmıyor ya da hoparlörun sadece sağ tarafı çalışıyor. Bu sefer kulaklığın kablolarını kasanın önüne takıp 2+1'i arkaya takıyorum. Bu sefer de kulaklığın sadece sağ tarafı çalışıyor ve hoparlör yankı yapıyormuş gibi garip bir şekilde çalışıyor. Yardım edebilecek, anlayan birisi varsa el atabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kulaklığı tek jak girişi olarak arkaya tak, hoparloru da aynı şekilde tek jak olarak ses verecek şekilde arkaya ya da öne tak sen bilirsin. Sonra ses ayarlarından ikisi arasında seçim yapma şansı vermesi lazım windowsun sana. Şuan ofisteyim ancak evde benim o şekilde. Kulaklık ile hoparlor arasında geçiş yapabilirsin yani.

1643712899618.png

Kulaklığı tek jak girişi olarak arkaya tak, hoparloru da aynı şekilde tek jak olarak ses verecek şekilde arkaya ya da öne tak sen bilirsin. Sonra ses ayarlarından ikisi arasında seçim yapma şansı vermesi lazım Windows'un sana. Şu an ofisteyim ancak evde benim o şekilde. Kulaklık ile hoparlör arasında geçiş yapabilirsin yani.

Eki Görüntüle 1291040

Geçiş yapabiliyorum sorusuz şekilde kulaklığı ve hoparlörü görüyor fakat düzgün çalışmıyorlar.

Geri
Yukarı