SteelSeries Arctis 1 nasıl?

Sagurata

Hectopat
Arkadaşlar merhaba. 2 sorum var.
1-) Şu an kullandığım kulaklık James Donkey 711. Ben bu kulaklıktan SteelSeries Arctis 1'e geçersem aradaki kalite farkı belli olur mu?
2-) Sanırım SteelSeries Arctics 1'de 7.1 yokmuş. 7.1 olmadan nasıl oyuncu kulaklığı diyorlar bu kulaklığa anlamadım. Aydınlatırsanız sevinirim.

13 Ocak'ta BİM'e 349 liradan gelecek. Çok hoş kulaklığa benziyor. Ölücüler ve al-satçı güruh talan etmezse eğer almayı düşünebilirsiniz.

Ayrıca oyuncu kulaklığı olması için 7.1 surround özelliği şart değil. Ben 4 yıldır Rampage SN-R10 ile gayet güzel ses kasıyorum. Kendi ses kartını içermeyen bu kulaklıklarda bağladığınız bilgisayarın ses kartı önem taşıyor. Bunu test ederek aradaki ciddi farkı deneyimledim. Eğer gaming kategorisi anakart varsa o model düşünülebilir. Windows Sonic ile yine bu kulaklıkta surround ses elde edilebildiği yazıyor. Bence buna fazla takılmayın.

İmkanım olsa ben de alırdım.

Bu fiyat bandından sadece günlük kullanım için alınır mı? Daha iyisi var mıdır?
Normal satış fiyatından değerlendirirsek eğer pahalı kaçar. Ancak yukarıdaki fırsatı değerlendirebilirseniz iyi olabilir. Kulaklık ses kalitesi ve mikrofon kalitesi iyi gözüküyor. (Kullananlara sormak lazım.) Ayrıca mikrofon ve kabloların kısmen modüler yapısı ve kulaklığın çantada taşımaya uygun yapısı dikkatimi çekti. Yani her yerde her cihaza tak kullan kullaklığı olmuş. Benim de aklıma takıldı. Kullananlar ne ölçüde memnun acaba? Onu bilebilsek iyi olurdu.

www.youtube.com/watch?v=auIeFp0DUf0

Normal satış fiyatından değerlendirirsek eğer pahalı kaçar. Ancak yukarıdaki fırsatı değerlendirebilirseniz iyi olabilir. Kulaklık ses kalitesi ve mikrofon kalitesi iyi gözüküyor. (Kullananlara sormak lazım.) ayrıca mikrofon ve kabloların kısmen modüler yapısı ve kulaklığın çantada taşımaya uygun yapısı dikkatimi çekti. Yani her yerde her cihaza tak kullan kullaklığı olmuş. Benim de aklıma takıldı. Kullananlar ne ölçüde memnun acaba? Onu bilebilsek iyi olurdu.

www.youtube.com/watch?v=auIeFp0DUf0

Çok haklısınız... İndirim fırsatından yararlanarak almayı hedefliyorum. Diğer türlü sizin dediğiniz gibi o fiyata değmez. Dışarı çıktığımda müzik dinlemek ve eve geldiğimde ise film/dizi izlemek istiyorum. Oyun oynamayacağım için mikrofonun iyi veya kötü olması ile ilgilenmiyorum. Bir çok marka model kulaklık deneyen kişiler vardır burada. Önerileriniz nedir?

Çok haklısınız... İndirim fırsatından yararlanarak almayı hedefliyorum. Diğer türlü sizin dediğiniz gibi o fiyata değmez. Dışarı çıktığımda müzik dinlemek ve eve geldiğimde ise film/dizi izlemek istiyorum. Oyun oynamayacağım için mikrofonun iyi veya kötü olması ile ilgilenmiyorum. Bir çok marka model kulaklık deneyen kişiler vardır burada. Önerileriniz nedir?
İşte kullanıcı yorumu ve inceleme videoları çok önemli. Kullanılmamış modeller hakkında çoğu kişi kulaktan dolma bilgileri veya marka yüzünden önyargılı olumsuz şeyler söylüyorlar. Özellikle bu forumda bu tip çok insan var. Şimdi ben piyasada Rampage SN-R10 modelini tekrar bulabilirsem tekrardan alırdım. Bir bilgisayar kullanıcısı için mükemmel f/p ürünüydü. Şimdi hiçbir yerde yok. Olanı da ederinin iki katına satılıyordu stok olmadığı için.

Şimdi ben bu Steelseries markasına güvenir de 350 lirayı verir ve kötü sonuçla karşılaşırsam ne olur? Geçen hafta Bloody G528c modelini ederinin yarı fiyatına 110-120 lira civarı satılırken aldım. Çok kötü çıktı aynı gün iade ettim. Halbuki fareleri çok iyi bir markaydı.

İşte kullanıcı yorumu ve inceleme videoları çok önemli. Kullanılmamış modeller hakkında çoğu kişi kulaktan dolma bilgileri veya marka yüzünden önyargılı olumsuz şeyler söylüyorlar. Özellikle bu forumda bu tip çok insan var. Şimdi ben piyasada Rampage SN-R10 modelini tekrar bulabilirsem tekrardan alırdım. Bir bilgisayar kullanıcısı için mükemmel f/p ürünüydü. Şimdi hiçbir yerde yok. Olanı da ederinin iki katına satılıyordu stok olmadığı için.

Şimdi ben bu Steelseries markasına güvenir de 350 lirayı verir ve kötü sonuçla karşılaşırsam ne olur? Geçen hafta Bloody G528c modelini ederinin yarı fiyatına 110-120 lira civarı satılırken aldım. Çok kötü çıktı aynı gün iade ettim. Halbuki fareleri çok iyi bir markaydı.
A-101'deki G528C'yi kastediyorsunuz sanırım. Kullananlar genel olarak memnundu, eğer o ise stoğu bitirdiniz kimse alamadı :(
Konuya gelirsek Drop Plus tavsiye ederim, şurada nasıl alınacağını anlattım. Kupon kardeşliğini de çözerseniz benim gibi vergisi kargosu 220 TL'ye kapatabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı