İnceleme SteelSeries Arctis 1 Wirelees incelemesi

Çok bilmiyorum hocam ben eski yeni modellerini ama yine de bir gidin derim. Arctis 1 Wirelees'da Arctis 7'nin sürücleri var. HyperX'ten iyi mi bilmem ama deneme fırastınız olursa deneyin.

Hocam yaklaşık 1 senedir Arctis 3 Kablolu versiyonunu kullanıyorum şuan 40 derece sıcaklıkta bile terleme veya kafama baskı vs. yapmadı. Kulaküstü kulaklığa da hiç alışkın değildim ve sevmezdim bundan önce

Edit: Hocam FPS oyunalrından CS:GO vs Valorant oynadım. Ama çoğunlukla CS:GO oynadım. Hocam ayak sesinin ne kadar mesafeden geldiğini, kaçıncı kattan geldiğini rahatça anlayabildim. Genelde oyun sesini düşükte tutuyorum arkadaşların sesini duymak için. Çok hardcore oyamadığım için ciddi bir şekilde dikkat etmedim ama adamın nereden geldiğini anlayabiliyorum.

Ped kısmında ilk fotoğrafta normal duruşu böyle. 2. fotoğraf esnetilmiş hali. Önekine göre daha fazla açıldı. Rahatsız ediyor mu? Hayır. Oraya çift taraflı band koymuştum ama çok güçlü değil demek ki çok yapışmadı. Ama dışarıdan kötü duruyor bence. Ama rahatsız etmiyor kafadayken. Uzun kullanımda pedler daha da yumuşak oluyor daha fazla kafada durduğu için. Uzun kullanım sonrası ne yalan söyleyeyim elime alıp orayla biraz oynuyorum yumuşak olduğu için. Terletme olayı uzun kullanımda 4-5 saat sonra oluyor ama nem oluyor o da rahatsız etmiyor. Uzun kullanım sonrası elimi kulağıma atınca ter vs gelmiyor sadece sıcacık oluyor orası. Ama bu nem olayı nadirden oluyor. Her kullandığımda olmuyor.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…