SteelSeries Arctis 1 Wireless şarjı çabuk bitiyor

volkankelebek

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
SteelSeries Arctis 1 Wireless şarjı çabuk bitiyor 2 Mayıs günü elime ulaştı ancak şarjı cidden çabuk bitiyor 20 saat diyor ama 7 saat dayanmıyor. Dün gündüz şarja taktım akşam saat 7 gibi yeşil 4 çubuk gostergesi 2 çubuk düştü bunun bir çözümü var mı yoksa iade mi etmeliyim? Amazon'dan aldım urunu.

Son düzenleyen: Moderatör:
SteelSeries e mail atın bi, bu durum normal mi değil mi sorun. Ya da SteelSeries reddit topluluğuna post atın çeviriden.

SteelSeries Arctis 1 Wireless şarjı çabuk bitiyor 2 Mayıs günü elime ulaştı ancak şarjı cidden çabuk bitiyor 20 saat diyor ama 7 saat dayanmıyor. Dün gündüz şarja taktım akşam saat 7 gibi yeşil 4 çubuk gostergesi 2 çubuk düştü bunun bir çözümü var mı yoksa iade mi etmeliyim? Amazon'dan aldım urunu.

Aynı sorun benim Cloud 2 Wireless da var ve halen devam ediyor, sorun şu ki kutudan çıkan şarj kablosu ile şarj ettiğim de çok geç doluyor ve çabuk bitiyor. Ama telefonumun adaptorlü kablosu ile hızlı şarj ettiğim de kulaklık hem hızlı şarj oluyor ve çok uzun götürüyor. Yani sizde hızlı şarja sahip adaptörlü şarj aleti ile kulaklığı şarj etmeyi deneyin derim.

Aynı sorun benim Cloud 2 Wireless da var ve halen devam ediyor, sorun şu ki kutudan çıkan şarj kablosu ile şarj ettiğim de çok geç doluyor ve çabuk bitiyor. Ama telefonumun adaptorlü kablosu ile hızlı şarj ettiğim de kulaklık hem hızlı şarj oluyor ve çok uzun götürüyor. Yani sizde hızlı şarja sahip adaptörlü şarj aleti ile kulaklığı şarj etmeyi deneyin derim.

Adaptor ile mi şarj edeyim yoksa o kabloyu PC'ye bağlayıp oyle mi şarj edeyim Samsung A13 şarj kablosu ve adaptoru var bende.

Ben PC'ye bağlamadan direkt adaptörden şarj ediyorum kulaklığı, daha hızlı şarj oluyor.

Deniyorum dediğinizi bakalım eğer düzelmezse 7 Haziran kadar iade hakkım var iade edeceğim 2000TL verdim boru değil sonuçta.

Edit: Adaptor ile şarj edince daha uzun süre götürüyor sanırım boyle kullanacağim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı